Faturasız / Faturalı Vodafone 4.5G LTE destekli SIM kart nasıl alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone 4.5G LTE destekli SIM kart nasıl alınır?
Daha önce yurt dışına çıkan aboneleri için 4G hizmetini sağlamak adına 128KB ve 512KB SIM kartı dağıtım gerçekleştiren Vodafone’da bu SIM kartlarını kullanan herkes hiçbir ücret ödemeden yada SIM kartı değişikliğine gerek duymadan 4.5G hizmetinden yararlanabilecek.

Ancak üzerinde 64KB ibaresi barındıran SIM kartları kullanan abonelerin Vodafone Satış Merkezlerine giderek SIM kartlarını 4.5G’den yararlanmak için değiştirmesi gerekecek. Yasal hat sahibinin gerçekleştirebileceği bu işlem için, sadece 15 TL’lik bir ücret talep edilecek.

15 TL’lik ücret hem bireysel hem de kurumsal hat sahiplerinden aynı tutarda alınacak. Kısa bir süre içerisinde yeni hattınız size teslim edilmiş olacak.

Son düzenleme:

phasan

phasan

Üye
hatlar demekkı ucret alacak

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Öyle böyle devlet ve operatörler kasasına trilyonlarca para akacak küçük mucuk vergiler ile

phasan

phasan

Üye
normalde 10 tl lık bır olay ıcın 15 tl alıyorlar pttcell de hat yenılemek ıcın para bıle vermedım hattı kaybettıgımde parasız verdıler yenı hattımı ama suan ıcın 128 kb varmı pttcell de bılmıyorum

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
PTTCell girmedi 4G ihalesine. Ancak sanırım operatörlerin birisiyle anlaşma yapabiliyor, muhtemelen bu da Avea olacaktır zaten.

manyakk_cocuk

Üye
ip5 var bende hattı değişirsem fark edermi sinyal gücünde 15tl yani

karayel90

karayel90

Üye
Tüketici hakları hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum ordanda dava açacağım bu hat ücreti konusunda eğer olumlu bir karar çıkarsa sizlere haber ederim emsal karar olarak kullanırsınız dostlar

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
bazı 3g yazan şim kartlar 4.5g uyumlu imis

phasan

phasan

Üye
Ben dun 2 ci hattım vodafone taşıdım 64 kb kart 4.5g uyumlu mudur

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez