Vodafone 4.5G 1 aydır çok yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

Adeczi

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 4.5G 1 aydır çok yavaş
Merhabalar, 3-4 senedir Vodafone abonesiyim. Türk Telekom'un çekim güçsüzlüğünden ve Türkcell'in de pahalılığından dolayı bayağı zamandır Vodafone'u tercih ediyorum. Evimde normalde 25-30 mbps aldığım mobil veriden son 1 aydır 2-3mbps alıyorum. 1 ay önceye kadar olduğum konumda gayet iyiydi hızı. Neden bu kadar kötüledi ve düzelmiyor anlamış değilim. 2 ay kaldı taahhütümün bitmesine. 2 ay daha dayanıp Türkcell'e geçmeyi düşünüyorum.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Vodafone yeterince yatırım yapmıyor ülkemize o yüzden şuan türktelekom dan bile kötü interneti m temsilcisi ile görüşün yardımcı olmazsa numara taşıyın

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare., Adeczi ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Vodafone ve Türk Telekom her yerde çekmiyor. Turkcell biraz pahalı ama her yerde çekiyor. Bir an önce geçmeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Adeczi

Adeczi

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetleriyle iletişime geçeceğim eğer düzelmezse ki düzeleceğini sanmıyorum, taahhütüm bittiği gibi eğer uygun bir tarife bulursamTürkcell'e, bulamazsam Türk Telekom'a geçeceğim.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Yakınlarda Baz istasyonu yoksa Müşteri hizmetleri bir şey yapamaz.
Turkcell' de çok güzel bir tarife var.
49 liraya 15 GB 1000 dakika 1000 SMS
Yanında da uygulamalarda geçerli 5'er GB veriyor.
Turkcell bayilerinden alabilirsin.

• Beğen

Adeczi

Üye
    Konu Sahibi
Yakınlarda Baz istasyonu yoksa Müşteri hizmetleri bir şey yapamaz.
Turkcell' de çok güzel bir tarife var.
49 liraya 15 GB 1000 dakika 1000 SMS
Yanında da uygulamalarda geçerli 5'er GB veriyor.
Turkcell bayilerinden alabilirsin.
Eskiden güzel hızlıydı ama internet şu dediğim gibi son 1 ayda falan böyle yavaşladı.
Tarifenin adını biliyor musunuz acaba? Ama sanırım 2 ay sonra kapatmış olurlar bu tarifeyi. Şuan kullandığım da 16gb 1000dk 100sms 56 TL. Yani şu durumda Turkcell çok daha mantıklı duruyor. Taahhütüm olmasaydı yarın geçerdim direkt.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Eskiden güzel hızlıydı ama internet şu dediğim gibi son 1 ayda falan böyle yavaşladı.
Tarifenin adını biliyor musunuz acaba? Ama sanırım 2 ay sonra kapatmış olurlar bu tarifeyi. Şuan kullandığım da 16gb 1000dk 100sms 56 TL. Yani şu durumda Turkcell çok daha mantıklı duruyor. Taahhütüm olmasaydı yarın geçerdim direkt.
Tarife değil. Paket diye geçiyor. Hoşgeldin 15 GB

• Beğen
esescan

esescan

Üye
bende yıllardır vodafone kullandım. yakın zamanda 3 hattımı da türkcell e taşıdım. 50 tl ye sorunsuz şekilde internet, çekim gücü filan sorunsuz kullanıyorum. vodafonun rezillik olduğunu Türkcell e geçince anladım. her manada sorunlu . Türk telekom zaten bahsetmiyorum bile.

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
phasan

phasan

Üye
Türk Telekom vodafone den hızlı

esescan

esescan

Üye
Türk Telekom vodafone den hızlı

Türk telekom ve vodafone bu saatten sonra dünyanın en hızlı internetini de çıkarsa bedava da dağıtsa benim gözümde beş para etmezler. Eve internet bağlatmak için 3 ay bekledım Türk Telekomu.

phasan

phasan

Üye
Türk telekom ve vodafone bu saatten sonra dünyanın en hızlı internetini de çıkarsa bedava da dağıtsa benim gözümde beş para etmezler. Eve internet bağlatmak için 3 ay bekledım Türk Telekomu.
Ben evde türk Telekom 4.5g her odada full olarak kullanıyorum benim telefon volte destekliyor

esescan

esescan

Üye
yani tercih meselesi. bulunduğunuz il ve ilçeye göre de değişiklik gösterebilir tabi ki ancak internet bağlatmak için 3 ay beklettiler. Özel şirketin internetini kullanıyorum. en ufak bir problem olduğunda 10 dk içerisinde gelip çözüyorlar. Telefonda da Türkcell kullanıyorum gayet memnunum

phasan

phasan

Üye
yani tercih meselesi. bulunduğunuz il ve ilçeye göre de değişiklik gösterebilir tabi ki ancak internet bağlatmak için 3 ay beklettiler. Özel şirketin internetini kullanıyorum. en ufak bir problem olduğunda 10 dk içerisinde gelip çözüyorlar. Telefonda da Türkcell kullanıyorum gayet memnunum
Kullanım yerine göre degişir

Üst Alt