Vlc Player yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

t_a_k_ii

Üye
    Konu Sahibi
Vlc Player yardım...
Arkadaşlar n9'umu sattım ve ya lumia 920 yada iphone 5 almayı planlıyorum.Zaten android tema ve grafiklerine hiç sıcak bakmıyorum..Neyse windowsphone Vlc Player hangi formatlarda video codeclerine sahip.Bunu öğrenmek istiyorum.Benim için çok önemli...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar n9'umu sattım ve ya lumia 920 yada iphone 5 almayı planlıyorum.Zaten android tema ve grafiklerine hiç sıcak bakmıyorum..Neyse windowsphone Vlc Player hangi formatlarda video codeclerine sahip.Bunu öğrenmek istiyorum.Benim için çok önemli...

Windows Phone 8 için VLC Player henüz gelmedi sanırım.
Ancak üzerinde çalışılıyor bildiğim kadarıyla.
Önümüzdeki haftalarda bu konuda gelişmeler olacaktır.
Telefonun açabileceği formatlar ise şimdilik;

• VC-1
  • H.264/AVC
  • H.263
  • MPEG-4

• MP4
  • WMV
  • 3GP
  • M4V

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
en azından şu avantajını söyleyebilirim hangi format codec olursa olsun telefona kopyalarken telefona göre dönüştürebiliyor

theruhix

Üye
en azından şu avantajını söyleyebilirim hangi format codec olursa olsun telefona kopyalarken telefona göre dönüştürebiliyor

bunu bilmiyordum bu gerçekten harika her geçen gün dahada aşık oluyorum lumialara wp ye :) ama vlc player için para toplanmıştı ve vlcnin uzman ekibi neredeyse bütün codecleri içeren çpk sağlam bi uygulamaya başlıyacaklardı ?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bunu bilmiyordum bu gerçekten harika her geçen gün dahada aşık oluyorum lumialara wp ye :) ama vlc player için para toplanmıştı ve vlcnin uzman ekibi neredeyse bütün codecleri içeren çpk sağlam bi uygulamaya başlıyacaklardı ?
Sabırsızlıkla bu uygulamayı bekliyorum, yaptıkları açıklamalara göre Mart ayı içerisinde ilk versiyonu yayınlayacaklardı ama yetiştiremediler sanırım. :(

komando04

komando04

Üye
Sabırsızlıkla bu uygulamayı bekliyorum, yaptıkları açıklamalara göre Mart ayı içerisinde ilk versiyonu yayınlayacaklardı ama yetiştiremediler sanırım. :(

abi güzel bir uygulama vardı hatta onun için para toplanmıştı adını unuttum ne oldu o uygulama daha haber yok mu ondan Media playermiydi unuttum şimdi

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

abi güzel bir uygulama vardı hatta onun için para toplanmıştı adını unuttum ne oldu o uygulama daha haber yok mu ondan Media playermiydi unuttum şimdi
Konuda bahsi geçen uygulama içindi Serdar. Halen bir haber yok kardeşim, sabırla bekliyoruz bakalım.

komando04

komando04

Üye

Konuda bahsi geçen uygulama içindi Serdar. Halen bir haber yok kardeşim, sabırla bekliyoruz bakalım.

he evet abi bende diyorum bu uygulama nereden geliyor aklıma.inşallah biran önce çıkar,teşekkürler abi sağolasın

ademoz05

ademoz05

Üye
lumia 920 gsmarena incelemesinde asagidaki yazida xvid ve divx de oynatabildigi yaziyordu. Dogru mu

"The video player in Windows Phone 8 has greatly improved codec support since our last encounter. Now it supports XviD (though we had some issues with this codec), DivX and MP4 videos up to 1080p resolution. The few things it won't play are MKV files and videos using the AC3 audio codec. There is no subtitle support at this point."

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
"VLC Player" yavaş yavaş şekillenmeye başlamış arkadaşlar.
Çalışma yürüten ekip öncelikle "Windows 8" için hazırlığını sürdürdükleri uygulamada, bugün geldikleri noktaya dair ekran görüntüleri sızdırmışlar.

Bu görüntüler Windows 8 arayüzüne ait.
Muhtemelen Windows Phone 8 arayüzü de buna benzer olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi için teşekkürler Özgür, inşallah daha fazla belletmezler. :eller:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bilgi için teşekkürler Özgür, inşallah daha fazla belletmezler. :eller:

Windows 8 için çıktıktan sonra WP8'e aktarılması uzun sürmez sanırım :hmmm
Söylediklerine göre Windows 8 için olanı tamamlamak üzerelermiş.
Windows RT uyumluluğu ve MSVCRT11 kütüphanesinde hata ile karşılaşma sorunu varmış sanırım.
Onları da çözer çözmez yayınlayacaklarmış.
Sonra da WP8'e uyarlarlar :oke:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:eller: O zaman büyük ihtimalle bu ay içerisinde yayınlarlar.

t_a_k_ii

Üye
    Konu Sahibi
Bu haber beni biraz da olsa umutlandırdı teşekkürler.Ben de galaxy s4 için para biriktirmeye başlamıştım.Herifler tasarım konusunda,sağlamlık konusunda belki sınıfta kalıyo ancak,telefonlarının açmadığı video formatı yok.HEVC dahi oynatıyor.4.5 4.9 inc ekran boyutlu telefon alıcaksın ancak video codec desteğin olmayacak tuhaf değil mi sizce?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye

Bu linkteki vlc player işe yarar mı peki?Birde benim bir sorum var vlc player hiç kullanmadım şimdi bu program telefona attığımız videoları izlememizde yardımcı sağolsun ama peki bunun diğerlerinden ayıran yönü ne?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
tüm video formatlarını destekliyor olması.

t_a_k_ii

Üye
    Konu Sahibi

Bu linkteki vlc player işe yarar mı peki?Birde benim bir sorum var vlc player hiç kullanmadım şimdi bu program telefona attığımız videoları izlememizde yardımcı sağolsun ama peki bunun diğerlerinden ayıran yönü ne?

Kardeşim bu program hangi formatlarda ve kaç piksel videoları açaniliyo hiç denedin mi?avi,mp4,mkv,wmv,1080p açabiliyomu tabi ki sorunsuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt