Vlc Player Ses sorunu


hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 işletim sisteminde Vlc player de ses çıkmıyor? Bir kaç kez silip, yükledim; setup dosyasını değiştirdim ama sorununu çözemedim ?
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kurban olayım yıl 2021 halen daha vlc mı kullanıyorsunuz? gidip kmp veya gom kullan yapmayın etmeyin
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
K lite codec pack yükle onunla birlikte gelen player ile herşeyi izlersin.
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
136
ANIL
hsno7
Cevap
2
Görüntüleme
103
DarkredBlue61
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
248
ANIL
ANIL
Cevap
1
Görüntüleme
237
ANIL
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt