VLC Media Player İle Videoyu Mp3e Çevirme Resimli Anlatım

DJASİL

DJASİL

Üye
    Konu Sahibi
HERKESE SLM ARKADAŞLAR... BU DERSİMİZDE VLC MEDİA PLAYER İLE VİDEOYU MP3 E ÇEVİRMEYİ ÖĞRENECEĞİZ...
ÖNCELİKLE BURADAN PROGRAMI İNDİRİYORUZ...
1 : ) ÖNCE ÇEVİRECEĞİMİZ VİDEOYU VLC İLE AÇIYORUZ. DAHA SONRA MEDYA KISMINDA DÖNÜŞTÜR / KAYDET (Ctrl+R) E TIKLIYORUZ...

2 : )SAĞDA BULUNAN EKLE KISMINDA VİDEOYU SEÇİYORUZ... SONRA DÖNÜŞTÜR /
KAYDET TIKLIYORUZ (AZ BİRŞEY ALTTA)...

3 : )SONRA HEDEF DOSYA BÖLÜMÜNDE ŞARKIYI KAYDEDİYORUZ. NOT KAYDEDERKEN SONUNA .mp3 KOYMAYI UNUTMAYINIZ...

4 : )AZ DAHA AŞAĞIYA İNDİĞİMİZDE AYARLAR KISMINDA PROFİL E TIKLAYIP Audio - Mp3 ü SEÇİYORUZ...

5 :) VE SON OLARAK DA BAŞLAT A BASIP BEKLEMEK...

NOT : RESİMLERİN HEPSİ BANA AİTTİR ALINTI FALAN YOKTUR...
YAPAMAYAN ARKADAŞLARIMIZ VARSA [email protected] ADRESİNE MAİL ATMALARI YETERLİDİR...
İYİ ÇEVİRMELER...:bye2:

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, kadirkutlu_fb, crazyferit ve 2 diğerleri
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Teşekkürler hemşehrim. :oke:

buroplus

buroplus

Üye
Palaşım için :tşk: Çok işime yaradı.

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
VLC nin bu özelliğini yeni öğrendim.Çok Sağol

crazyferit

crazyferit

Üye

FL Studio 8 LİNK YENİLENİYOR

Dj Ferit'in Seçimi

Dj Ferit'in Seçimi

DİĞER PROGRAMLAR

Dj Ferit'in Seçimi

maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.

kadirkutlu_fb

kadirkutlu_fb

Üye
sağol

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
güzel anlatım olmuş teşekkürler imtoo kullanıyorum o biraz daha basit

DJASİL

DJASİL

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil arkadaşlar..

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt