VLC Media Player 3.0.9.2


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
VLC, özgür ve açık kaynak kodlu, platformlar arası, bir ortam oynatıcı ve çatıdır. Çeşitli DVD, Ses CD, VCD ortamları ile hemen hemen tüm ortam dosyaları ve akış protokollerini oynatabilir.

Not: Bu sürüm henüz resmi olarak duyurulmadı ancak indirmeye sunuldu.| | ~40.0 MB (Açık Kaynak)
| |
|
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, TheNightMare. ve ömer talat katı

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
221
ANIL
ANIL
Cevap
1
Görüntüleme
191
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
206
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
350
ANIL
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
160
Eren Değerli
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt