VLC Media Player 2.1.0 RC1


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi


VLC Media Player 2.1.0 RC1 sürümü kullanıma sunuldu.

Yenilikleri görmek için

İndirmek için
 
Uhops

Uhops

Üye
Yenilikleri hep kendin yazardın bu sefer link vermişsin : )
Küçüklüğümden beri bu tip programlara sanki virüs, gözüyle bakmışımdır :D
 
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Uzun ve İngilizce olunca link vereyim dedim. Windows Media Player'a göre daha az kaynak kullanıyor ve ayrı codec programları ile uğraştırmıyor. Tüm codecler mevcut bir şekilde geliyor.
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
68
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
220
ANIL
ANIL
Cevap
1
Görüntüleme
190
ANIL
hsno7
Cevap
2
Görüntüleme
84
DarkredBlue61
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
206
ANIL
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt