visual studio

Sponsorlu Bağlantılar

Tufkan

Tufkan

Üye
    Konu Sahibi
visual studio
windows vista starter kullanıyorum vede bilişim okuyorum ama visual studio yükleyemiyorum varmı indire bilirmiyiz?

irfandeveci

irfandeveci

Üye
visual studio kurmanın bi yolunu bulsan bile başka bilgisayarlarda yaptığın projelerde hatalar alırsın framework sorun çıkartabilir bende sen win7 yada win8 geç en güzeli mssql serverde yada t-sql de sorun olabilir

Tufkan

Tufkan

Üye
    Konu Sahibi
İyi güzel hoş ama pc eski format atilmiyo cd ile bilgisayarcilarada goturmek istemiyorum flash ile atabilirim ama cd bozuk .iso formatina ceviremiyorum bana iso formatinda format lazim flash a atip format atmak icin

irfandeveci

irfandeveci

Üye
forumlarda mevcut iso olarak yada elinde dvd varsa yada cd poweriso yada nero ile o cdnin isosunu alabilir usbte boot edebilirsin ayrı zamandada c# ilgileniyorsan yardımcı olabilirim sana ben c#yazılımcısıyım

Tufkan

Tufkan

Üye
    Konu Sahibi

Tufkan

Tufkan

Üye
    Konu Sahibi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefonda bildiğim kadarı ile böyle birşey yok :) (Visual Studio için)

Tufkan

Tufkan

Üye
    Konu Sahibi
forumlarda mevcut iso olarak yada elinde dvd varsa yada cd poweriso yada nero ile o cdnin isosunu alabilir usbte boot edebilirsin ayrı zamandada c# ilgileniyorsan yardımcı olabilirim sana ben c#yazılımcısıyım
İso halinde bulamadim linkiburadan yadaozelden atarmisiniz?

irfandeveci

irfandeveci

Üye
şmdi senin attığın resim tamamen console ili ilgili yanı dos ortamı için android için ayrı eklentileri var java falan var

Tufkan

Tufkan

Üye
    Konu Sahibi
Saol link içinde
Baska bir siteye upload edermisin belge indirilemedi diyor

Üst Alt