Diğer Windows İşletim Sistemleri Respect Soft Saat, Takvim, Hava Durumu Araçları


ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Weather Clock


Sistem tepsisinde ki saatinizin yerine geçebilecek daha kullanışlı bir saat. Saat, takvim, alarm özellikleri yanında ayrıca hava durumu bilgisi de veriyor...


Vista Clock


Windows 7 ve Vista'nın araçlarından sıkıldıysanız ya da hala windows xp kullanıyorsunuz bir de bu aracı deneyin...

 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt