Vista teması (s60)

Sponsorlu Bağlantılar

cotanak81

cotanak81

Üye
Ya arkaşlar bende bu temayı yüklemey çalııyorum ama bi türlü olmuyo yardım edin lütfen flaş yüklü tlf da 6600

FATİH_58

FATİH_58

Üye
sağ ol

uluer295

Üye
thank you:oke:

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
güzel paylaşım

ximpossiblex

Üye
teşekkürler

kutozlu

Üye
bunun rar şifresi neydi hoca

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
saol kardeş

elcık

Üye
tesekur ettik

199494

Üye
qüsel olmuşş kardeşş saol paylaşım içinn:yuru

yasinonur92

Üye
tşk

ZaZuM

ZaZuM

Üye
ellerine sağlık

yavuzselimsebik

yavuzselimsebik

Üye
e51 açarsa bunu gayet güzel theme

sedaturca27

Üye
abi bu kadar emeğe saygısızlık olamaz... başka yerden alınmış temayı sahiplenmek... bi alıntı yazıp da paylaşsan ne olur yani, ne kaybedersin? hırsızlığın en çirkini başkasının eserini sahiplenmektir!:@
yeni yaptığım Vista teması. s60 symbian telefonlar için..:)

Forumlarda çok aranan bir tema.. çoğu ikonlar kendi yapımım. Beğeneceğinizi umuyorum. :) güle güle kullanın.

temayı yeniden düzenleyip ekledim. :oke:
28.08.2007(şu ana kadar indirilme sayısı=517)

mariotime

mariotime

Üye
saol kardeş.!!

mcanbal4

mcanbal4

Üye
Tebrikler Harika Çalışma

sedaturca27

Üye
a21a, adminim kusura bakma çok özür dilerim... temayı ben yaptım deyince tepki vermiştim ama yeniden düzenledim demişsin... hakkını helal et, eline sağlık... iyi çalışmalar, paylaşımlarının devamını dilerim...

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abi bu kadar emeğe saygısızlık olamaz... başka yerden alınmış temayı sahiplenmek... bi alıntı yazıp da paylaşsan ne olur yani, ne kaybedersin? hırsızlığın en çirkini başkasının eserini sahiplenmektir!:@

a21a, adminim kusura bakma çok özür dilerim... temayı ben yaptım deyince tepki vermiştim ama yeniden düzenledim demişsin... hakkını helal et, eline sağlık... iyi çalışmalar, paylaşımlarının devamını dilerim...

Bu temayı ben yaptım ve hala tema yapıyorum... düzenleme derken.. mesajın yazıldığı tarihe bakarsan.. başta yapıp siteye yüklediğim temada hatalar vardı. düzeltmiştim o zaman.. :) :oke: Benim bu dünyada yapacağım en son hata; bir başkasının yaptığını sahiplenmektir.. kendine iyi bak..:)

ccchakanccc

ccchakanccc

Üye
paylaşım için tşk

--------------- Ekleme ---------------

kardeş n73 te açmıyor neden açebaa yardımcı olursan sevinirim

ccchakanccc

ccchakanccc

Üye
hocam bu N73 te açmıyor yardımcı olurmusun acebaaaaaa

66mikail66

Üye