Virüslere dur deyin.(windows defender)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ninjaa

ninjaa

Üye
    Konu Sahibi
Vistanın mükemmel denen "windows defender"ı
Arkadaşlar bu programdan yükleyip güncelleştirmelerini yaptıktan sonra isteseniz de virüs girmez :oke:

Windows Defender nedir?

Windows Defender, bilgisayarınızı casus yazılımların ve diğer istenmeyen yazılımların neden olduğu açılan pencerelere, performans düşüklüğüne ve güvenlik tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Casus yazılımlar algılandığında eylemler öneren ve kesintileri en aza indirerek üretken kalabilmenizi sağlayan bir izleme sistemi olan Gerçek Zamanlı Koruma özelliğini sunar.

Buradan;


Bir teşekkür yeter:oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: halim68
halim68

halim68

Üye
acaba xpde çalışır mı:hmmm
 
ninjaa

ninjaa

Üye
    Konu Sahibi

 
ninjaa

ninjaa

Üye
    Konu Sahibi
sende sağol kardeşim :oke:
 

OğuzcanAbi

Üye
ben yeni pc aldığımda yüklüydü arada bir windows defender in bilgisayarını taraması gerekiyor diyor pc nizdeli zararlı yazılımları buluyor
 
By KötüSoN

By KötüSoN

Üye
Saol
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt