virüs temizleme

• 17 Temmuz 2014
  • 1178 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar telefonuma virüs bulaştı... Mediaget illeti tarayıcıyı kullanamıyorum sürümü eski diye bir sayfa açılıyor

Yazan: symbianbelle
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. emz

emz
    Yahu 35 kişi okumuş cevap yazan yok. Bir yardımcı olun.
    Abi bildiğim kadarıyla virüs bizde etki etmiyor. Virüs yok yani wp'de. Telefona soft reset at olmazsa başka tarayıcılar dene. Gene tutmazsa sıfırla. Kesin çözüm sıfırlamak;)
    @papakudioflu @bulutsuzgece

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. virüste olmayabilir arkadaşımızın dediği doğru windowsphone virüs bulaşması biraz imkansız gibi birşey sorunun düzelmez ise daha önce aldığın yedeklerin varsa telefonu reset at microsoft hesabını girdiğin zaman yedeklerini bu yol ile kurabilirsin

4. emz

emz
    Yalnız yedek olayını ben tavsiye etmedim. Çünkü bu soruna sebep olan şey yedeği kurunca geri gelebilir. Onuda ele almak lazım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Virus wp icin imkansiz.Telefonu tus kombinasyonu ile sifirla.fakat yedekleri geri yukleme.sorun cozulur

HTC ile gönderdi

6. Bence Geri bildirim ile Microsoft'a bilgi verin. Virüs olduğunu sanmıyorum yine de ...

Geçmişten Gönderildi ...

7. İnternet Explorer>Ayarlar>İleri düzey ayarlar>Depolamayı yönet kısmını kontrol edin oraya dosya eklenmiş olabilir. Ayrıca Geçmişi sil ile tarayıcıyı temizleyin. Akıllı depolama ya da Kapasite Kontrolünden geçici dosyaları silmeyi deneyin. Bunlar işe yaramazsa soft reset, sıfırlama ve yeniden yazılım yükleme yolunu da izleyebilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. soft reset attım şimdi girebiliyorum... Geçmişi temizledim işe yaradı yardımlarınız için teşekkür ederim...

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/10/2018 - 13:22