Tavsiye virüs temizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
symbianbelle

symbianbelle

Üye
    Konu Sahibi
virüs temizleme
arkadaşlar telefonuma virüs bulaştı... Mediaget illeti tarayıcıyı kullanamıyorum sürümü eski diye bir sayfa açılıyor

emz

emz

Üye
Yahu 35 kişi okumuş cevap yazan yok. Bir yardımcı olun.
Abi bildiğim kadarıyla virüs bizde etki etmiyor. Virüs yok yani wp'de. Telefona soft reset at olmazsa başka tarayıcılar dene. Gene tutmazsa sıfırla. Kesin çözüm sıfırlamak;)
@papakudioflu @bulutsuzgece

byibo

byibo

Üye
virüste olmayabilir arkadaşımızın dediği doğru windowsphone virüs bulaşması biraz imkansız gibi birşey sorunun düzelmez ise daha önce aldığın yedeklerin varsa telefonu reset at microsoft hesabını girdiğin zaman yedeklerini bu yol ile kurabilirsin

emz

emz

Üye
virüste olmayabilir arkadaşımızın dediği doğru windowsphone virüs bulaşması biraz imkansız gibi birşey sorunun düzelmez ise daha önce aldığın yedeklerin varsa telefonu reset at microsoft hesabını girdiğin zaman yedeklerini bu yol ile kurabilirsin
Yalnız yedek olayını ben tavsiye etmedim. Çünkü bu soruna sebep olan şey yedeği kurunca geri gelebilir. Onuda ele almak lazım.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Virus wp icin imkansiz.Telefonu tus kombinasyonu ile sifirla.fakat yedekleri geri yukleme.sorun cozulur

serinaga

serinaga

Üye
arkadaşlar telefonuma virüs bulaştı... Mediaget illeti tarayıcıyı kullanamıyorum sürümü eski diye bir sayfa açılıyor

Bence Geri bildirim ile Microsoft'a bilgi verin. Virüs olduğunu sanmıyorum yine de ...

Geçmişten Gönderildi ...

beats

beats

Üye
İnternet Explorer>Ayarlar>İleri düzey ayarlar>Depolamayı yönet kısmını kontrol edin oraya dosya eklenmiş olabilir. Ayrıca Geçmişi sil ile tarayıcıyı temizleyin. Akıllı depolama ya da Kapasite Kontrolünden geçici dosyaları silmeyi deneyin. Bunlar işe yaramazsa soft reset, sıfırlama ve yeniden yazılım yükleme yolunu da izleyebilirsin.

symbianbelle

symbianbelle

Üye
    Konu Sahibi
soft reset attım şimdi girebiliyorum... Geçmişi temizledim işe yaradı yardımlarınız için teşekkür ederim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt