Vilanova Onlardan Çekiniyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Vilanova Onlardan Çekiniyor

Barcelona teknik direktörü Tito Vilanova, Atletico Madrid karşılaşması öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı.

AS gazetesine konuşan Vilanova, "Simeone'nin gelişi ile birlikte Atletico yükselişe geçti. Onların ligde liderliğe oynaması ve bizi takip etmeleri inanılmaz bir durum. Bunu gerçekten hak ediyorlar. Simeone'nin benim için söylediği sözler için teşekkür ederim. Atletico'nun Avrupa Ligi'nde ve La Liga'da yaptıkları ortada. Onlar başarıya gerçekten inanan bir takım görüntüsü çiziyorlar. Bu da beni biraz endişelendiriyor" diye konuştu.

Alexis Sanchez ve David Silva'nın durumları hakkında konuşan Vilanova; "Öncelikle kulübümüzde önemsiz olan bir futbolcu yok. Herkes bu takımın bir parçası. Alexis kendine boş alan bulma ve iyi kullanma konusunda çok başarılı. David'in gol kaydetme becerisini zaten anlatmaya gerek yok" dedi.

Vilanova, Iniesta ve Messi için ise "Andre her zaman elinden gelenin en iyisi yapar ve bu yüzden başarılı olur. Messi'ye gelince, insanların çok görmek istedikleri goller vardır. Ben şanslıyım bunların çoğunu canlı gördüğüm için. Guiness Rekorlar Kitabı Messi'nin 88 golünü kayıtlarına aldı değil mi?" ifadelerini kullandı.

Falcao'ya da övgüler yağdıran Vilanova, "Bazı oyunculara asla önlem alamazsınız. Onlar inanmışlardır. Falcao da onlardan biri" şeklinde konuştu.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hocam maç oynandı ve sonuçlandı geç kaldın biraz :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
:kop:

.Murat.

.Murat.

Üye
çekinselerde bu maçı 4-1 alırlar:D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
banko üst oynayacağım 15 20 misli :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...