Video Izlerken Restart Atma

• 5 Ekim 2013
  • 854 Okunma
  • 18 Cevap

1. pcde video izlerken restart atıyor anlamadım gitti ve pc açarken 20kere açıp kapatmam gerekiyor anca güç geliyor pc özellikleri 256 mb ekran kartı 1gb ram

Yazan: Metin137
  2. Aynısı bendede oluyordu, kendiğinden geçti sonra.

3. inşallah geçer çünkü onunla ders dinliyorum

4. Videoyu indirmeye çalış .

5. zaten öyle yapıyorum yine aynı şey oluyor

6. :hmmm benim ki internetten izleyince kapanıyordu.

Sıcaklık değerlerine baktın mı? Ve bide modemi kapatıp veya ethernet kablosunu bilgisayardan çekeren denedin mi?

7. genelde internette izlerken gidiyor nedenini anlamadım ekran kartı mi dayanmıyor acaba

8. Modemi kapat ve ethernet kablosunu pc'den çıkar. Sonra pc'de kaliteli oyun yada video açıp dene gene kapanacak mı bak bi?

Son düzenleme: 6 Ekim 2013
  9. denicem de bu seferde pc açılmıyor power düğmesine basıyorum ses geliyor ama power tuşuna ışık gelmiyor ve dvd playerın düğmesine bastığımda açılmıyor ama kasadan ses geliyor eskiden de böyle yapardı ama 20kere kapatıp açtıktan sonra açılıyordu şimdi hiç açılıyor yardım edin

10. Bütün kabloları kontrol et : ?

11. ettim ama yine olmuyor

12. :bilmm BIOS pilini çıkarıp takmayı dene.

13. deniyorum olmuyor ya sorun nerde acaba

14. :bilmm

15. pc açıp temizledim ama hala sonuç yok

16. kardeşim powerını değiştiriver bi zahmet yada bir yerden başka bir power bulup denemen daha mantıklı olur. eğer sorun power da değilse o zaman diğer alternatifleri değerlendiririz. ha deneyeceğin power da şu an ki kullandığın powerdan 150 200 watt kadar daha güçlü olsun.

17. sorun tuşta değil sanırım kablolarda

18. Onu kastedmedi, kasanın arka üst tarafındaki kutu gibi şeyden bahsediyor ama sorun kesin ondanmı bilmeğin için hemen değiştirme.

19. evet gidip yeni bir psu alma, bir arkadaşından tanıdığından denemek için psu ödünç al bir dene. sorun devam ederse diğer seçeneklere bakarız.

GDDR5 bunu beğendi.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 21:29