Haber Vestel Venus V3 5020 turkcell e özel cihaz duyruldu

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vestel Venus V3 5020 turkcell e özel cihaz duyruldu
Venus V3 5020 teknik özellikleri
4 çekirdek 1 ghz hızında çalışan Mediatek 6735 işlemci
1 gb ram 16 gb dahili hafıza micro sd kart ile 32 gb a kadar yükseltilebilir
5 inç ips ekran 720x1280 piksel çözünürlük inç başına düşen piksel sayısı 294 ekran.Gorilla Glass 3 ile korunuyor
Kamera arka 8 mp ön 5 mp
Cihaz 4.5 g yi destekliyor.
Android 5 1 1 yüklü en önemli artısı pili 3140 mah pil koymuşlar cihaz peşin fiyatı 649 tl

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kamera Derdim Olmasa Vestel Alırdım Her Ne Kadar Vestel Etiketi Vurulmuşş Olsada Cihazlarına

Koradam

Üye
Mtk işlemci ve 1gb ram ile fazla şansı yok o cihazın . Facebook uygulaması bile yeter onu sarsmaya :D

turancen

turancen

Üye
1 ghz lık işlemci ve 4 çekirdek, biz buna ancak keriz avı deriz, gidin samsung core prime alın daha iyi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ç.ö.p

skylinegti

skylinegti

Üye
Vestel'in telefon bölümünden kim sorumlu acaba adamın dünyadan haberi yok. Bu özelliklerde telefonu kime satacaklar acaba...

Son düzenleme:
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vestel'in telefon bölümünden kim sorumlu acaba adamın dünyadan haberi yok. Bu özelliklerde telefonu kime satacaklar acaba...
Birde tanıtımda turkcell ceo su Kaan Terzioğlu na hediye ettiler 450 500 olsa pili için alınabilir aslında

Onur K.

Onur K.

Üye
Mtk işlemci ve 1gb ram ile fazla şansı yok o cihazın . Facebook uygulaması bile yeter onu sarsmaya :D
Lg g3 stylus kullandım 1gb ram ve mtk işlemcili, asphalt 8 ve real racing 3 de teklemedi bile cihaz. Tabii bu vestel buna güvenemiyorum :D

Koradam

Üye
Lg g3 stylus kullandım 1gb ram ve mtk işlemcili, asphalt 8 ve real racing 3 de teklemedi bile cihaz. Tabii bu vestel buna güvenemiyorum :D
LG yazılım konusunda bilgili becerikli firma bi zahmet sorun olmasın . Vestel kim bilir kimlere toplatti o romu

skylinegti

skylinegti

Üye
Birde tanıtımda turkcell ceo su Kaan Terzioğlu na hediye ettiler 450 500 olsa pili için alınabilir aslında
Formalite icabı Ceo telefonu almıştır ama sonra ne yapmıştır kim bilir. :D Ayrıca dediğin gibi 450 tl falan olsa belki pili için alınır...
Cok teknoloji yoksunu insanımız var alanda cok olur
Ne yazık ki doğru, çok olmasa bile illa satacak birilerini bulurlar...

phasan

phasan

Üye
Formalite icabı Ceo telefonu almıştır ama sonra ne yapmıştır kim bilir. :D Ayrıca dediğin gibi 450 tl falan olsa belki pili için alınır...

Ne yazık ki doğru, çok olmasa bile illa satacak birilerini bulurlar...
Aynen bulurlar onlara ucuz olsun yeter

Üst Alt