Vestel Tv Tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Tv Tavsiye
Arkadaşlar bugun bu saate kadar televizyon inceledik ailemle fiyat ve özellik bakimindan Vestelin 47''lik 47pf8080 markali televizyonunu almaya karar verdik. Sizce nasil bir televizyondur. Bütçe 1600-1700 TL

Teşekkürler

Superfan

Superfan

Üye
Vesteli bilmiyorum. Ama Samsung, Philips, LG ve ya Sony varken bilemiyorum. Vestel bir de en saçma bir marka. Arçelik olsa belki ama Vestel.. :S

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Ozellikeri iyi ve de vestelin sitesinde yazana gore daga uygun fiyatli. Ayrica da Turk Mali

Superfan

Superfan

Üye
Ozellikeri iyi ve de vestelin sitesinde yazana gore daga uygun fiyatli. Ayrica da Turk Mali

Öyle de işte yıllar önce bu forumda bir arkadaşın vestele gönderdiği mail vardı. Durum rezaletti. Buzdolabıyla ilgiliydi. Vestel hatasını kabul etmiyordu. Ama bilmiyorum. Madem öyle düşüncelerin var. Al gitsin :)

ibrahimesad

Üye
Arkadaşlar bugun bu saate kadar televizyon inceledik ailemle fiyat ve özellik bakimindan Vestelin 47''lik 47pf8080 markali televizyonunu almaya karar verdik. Sizce nasil bir televizyondur. Bütçe 1600-1700 TL

Teşekkürler
47pf9090 modelini oneririm memnun kalırsın

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Vesteli bilmiyorum. Ama Samsung, Philips, LG ve ya Sony varken bilemiyorum. Vestel bir de en saçma bir marka. Arçelik olsa belki ama Vestel.. :S
Vestel montaj işini Tr de yapar . Ama arçelik ve Beko ise gruindig marka alman markası . Iyice araştırın bence . Vestel servis müthiş . Biz Türk insanı niye kendi malını kötüleriz ve hep bu yüzde gözümüz dışarda

• Beğen
Tepkiler: kemsaf
ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
47pf8080 aldim konu kapanabilir