5.000 TL Masaüstü Oyun Bilgisayarı Tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Aras Dağlı

Üye
    Konu Sahibi
5.000 TL Masaüstü Oyun Bilgisayarı Tavsiye
Merhaba, foruma yeni üye oldum. Açıkçası Playstion 4 almak yerine bir oyun bilgisayarı almaya karar verdim. Öncelikle masaüstü bir bilgisayarda biraz tecrübe kazanıp 1 yıl sonra çok daha kapsamlı bir masaüstüne geçiş yapmayı planlıyorum. O nedenle 5.000 TL bir bütçe ayırdım. Belki az bir rakam ama yine de sizlerin tavsiyesi ile bulabileceğimi düşündüm. Teşekkürler.

UtkuYLMZ

Üye
Öncelikle hayırlı olsun diyelim, bende yeni sayılırım. Kuşkusuz daha kıdemli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Bu arada dediğin gibi bu rakama çok iyi bir oyun cihazı bulman tabi ki çok mümkün olmayabilir. Benim burada önerebileceğim bir cihaz şu olabilir Oyun performansı açısından bence senin ilk başlangıç seviyeni karşılayabilir. İ5 9400 F, RX580 ekran desteği var. Ram 8 belki ekstra ekleyebilirsin. Ama işlemci performansı olarak bu fiyata senin işini çözecektir.
Mesaj birleştirildi:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vaktin varsa hazır sistemler yerine gidip toplatman senin için daha iyi olacaktır. Bilgisayarcıları gezip bütçene göre en iyi sistemi toplatabilirsin. Hazır sistemlere bakmakla zaman kaybetme derim. Şu dönemde dolar kuru ile birlikte herkes toplama bilgisayar alıyor.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı

Doğaç_Kara

Üye
Vaktin varsa hazır sistemler yerine gidip toplatman senin için daha iyi olacaktır. Bilgisayarcıları gezip bütçene göre en iyi sistemi toplatabilirsin. Hazır sistemlere bakmakla zaman kaybetme derim. Şu dönemde dolar kuru ile birlikte herkes toplama bilgisayar alıyor.

Tabi ki bu da başka bir seçenek, neden olması. :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben gayet makul bir fiyata orta seviye sistem topladım çokta güzel oldu. O yüzden bilgisayarcilari gezip bilgi almak daha iyi olacaktır.

Üst Alt