Vestel 49ua9400

Sponsorlu Bağlantılar

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Vestel 49ua9400
Arkadaşlar dün vestele gidip 49ua9400 tvyi 2700 tlye satın aldım. İyimi yaptım kötümü yaptım bilemedim. Bu özelliklerde eşdeğer marka cihazlarda pahalı yada atıyorum 3d değiller atıyorum aparat falan ekstra fiyat gibi.Tüplü tv kullanıyorum daha yeni 4klı tv kullancam. Bazı forum sitelerinde tv nin kendi kendine kapandığını güncelleme yapınca geçtiğini okudum Çok acemiyim güncellemeyi tv üzerinden mi indirip kurucaz yoksa netten flash belleğemi atıp tanıtıcaz bişey anlamış değilim. Varmı bana tavsiyeleriniz

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Arkadaşlar dün vestele gidip 49ua9400 tvyi 2700 tlye satın aldım. İyimi yaptım kötümü yaptım bilemedim. Bu özelliklerde eşdeğer marka cihazlarda pahalı yada atıyorum 3d değiller atıyorum aparat falan ekstra fiyat gibi.Tüplü tv kullanıyorum daha yeni 4klı tv kullancam. Bazı forum sitelerinde tv nin kendi kendine kapandığını güncelleme yapınca geçtiğini okudum Çok acemiyim güncellemeyi tv üzerinden mi indirip kurucaz yoksa netten flash belleğemi atıp tanıtıcaz bişey anlamış değilim. Varmı bana tavsiyeleriniz
öncelikle almakla gayet iyi yapmışsınız sağdan soldan laf ebeliği yapanlara kulak asmayın.
Vestel müşter hizmetlerini arayıp sormanızda fayda var duyduğum kadarı ile gayet ilgili ve alakalılar.

• Beğen
Tepkiler: SerseriGönlüm12
yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
Vestele karşı nedense bi ön yargı var milletimizde. bende yaklaşık 2 yıl önce 42FA8200 serisin aldım 3d var 4K yok .şuana kadar hiç bi sıkıntısı çıkmadı .alırken bende biraz çekimserdim yorumlar hep olumsuzdu çünkü.Ancak yerli milli diye daha bi benimseyerek aldım.3d si wifisi ekran yayınlaması sorunsuz çalışıyor.Güncelleme de flaşa gerek yok tv yi net e bağlayıp telefon gibi yazılım güncellemesi denetliyorsunuz.
Ve garantilerde 3 yıldı o zaman şimdide aynı galiba belki daha uzun.
Diğerleriyle aradaki fiyat farkı kadar kalite farkı yok.Güle güle kullanın

• Beğen
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle almakla gayet iyi yapmışsınız sağdan soldan laf ebeliği yapanlara kulak asmayın.
Vestel müşter hizmetlerini arayıp sormanızda fayda var duyduğum kadarı ile gayet ilgili ve alakalılar.
Sağol arkadaşım. İçim ferahladı
Vestele karşı nedense bi ön yargı var milletimizde. bende yaklaşık 2 yıl önce 42FA8200 serisin aldım 3d var 4K yok .şuana kadar hiç bi sıkıntısı çıkmadı .alırken bende biraz çekimserdim yorumlar hep olumsuzdu çünkü.Ancak yerli milli diye daha bi benimseyerek aldım.3d si wifisi ekran yayınlaması sorunsuz çalışıyor.Güncelleme de flaşa gerek yok tv yi net e bağlayıp telefon gibi yazılım güncellemesi denetliyorsunuz.
Ve garantilerde 3 yıldı o zaman şimdide aynı galiba belki daha uzun.
Diğerleriyle aradaki fiyat farkı kadar kalite farkı yok.Güle güle kullanın
Verdiğin bilgiler için sağol arkadaşım. Samsung ku7000 arasında çok gidip geldim ama vestele karar verdim. Ünitem gelince montaj yapılacak. Sabırsızlıkla bekliyorum. teşekkür ederimm

• Beğen
Tepkiler: yunus_ 123
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Bu tv yi kullanan varmı arkadaşlar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
42FA800 Var Evde.Akrabaya 42FA8200 Aldırdım.Dediğin Gibi Vestel Fiyat Konusunda Arada Uçurum Var Diğerleriyle.Vestelin Tek Kötü Yani Yazılım Bence.Yani Diğer TVlere Bakıyorum Biraz Daha Eksiklikleri Yok Değil.Ama Bir LG Ye Göre Filan Bin Basar Onu Söyleyeyim LG Nin Hangi TV sini Kullansam (43" Üsttü 1080p) Hep Kasıyordu TVleri.Hele Bi Tane 120 Ekran Mı Ne Var Akrabada Android Os Du Sanırım Bildiğin Rezillik TV Aşırı Yavaş.Kuzen 2 Sene Önce Samsung TV Aldı Şimdi Ekranın Sağ Altlarında Morarma Var.YaniAna Panelin Değişmesi Gerekecek Oda Nereden Baksan 1 Milyar Cıvarında Şimdi Öyle Kullanıyor TV Yi.Bunuda Anlatmamın Sebebi Vestel 3 Yıl Sunuyor Garantiyi.Samsung 2 Düşünün Samsung Gibi Bir Firma Nere Vestel Nere.Ben Alırken + 2 veya 3 Yıl Uzattım Garantisini.Senin Güncelleme Konusuna Gelirsek 8XXX Serilerinde Yazılım Güncelleme Ayarları Var Oraya Girip Güncellemeleri Denetliyorsunuz.En Son Vesteli Arayıp Sorduğumda Seri No Mu Bişey İstedi Benden Biz Burdan Yapalım Beyfendi Dedi Bende Şaşırdım :D Öylede Duruyor.Senin Aldığın TV Daha Gelişmiş ve Son Nesil TV Farklı Olabilir.

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Evet güncelleme sıkıntım var. Yani aynı marka model bir cihaz daha bulsaydım, güncel yazılım bilgilerini ve versiyonlarını karşılaştırırdım. Ama tv çok güzel 3d çift ekran çok hoş. Garanti 3 sene

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Aybars1979

Aybars1979

Üye
Evet güncelleme sıkıntım var. Yani aynı marka model bir cihaz daha bulsaydım, güncel yazılım bilgilerini ve versiyonlarını karşılaştırırdım. Ama tv çok güzel 3d çift ekran çok hoş. Garanti 3 sene
müşteri hizmetlerini arayın bildiğim kadarı ile çok ilgili ve alakalılar.

• Beğen
SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
    Konu Sahibi
Sağol aybars düşünce ve fikirlerini benimle paylaştığın için

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çifte Ekran Vs Evet Hiçbir TVDe Yok Güzel FAkat Kulaklık Şart :)

• Beğen