Veri soyut mudur somut mu?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by DefectoR@Sep 5 2005, 06:34 PM
Veri yerine göre soyut, yerine göre somut tur ;)
[post=155440]Quoted post[/post]​
aynen örneğin bir flash disk e veri yazdığın zaman bir değişim olmuyo o zaman soyut tur ama ir cd ye veri attığın zaman o veriyi cd ye işlemiş oluyon yani cd yi çiyiyomu ne bi yerden öle duymuştun nese sonuçta karmakarışık bişe salla gitsin böle konularla fazla takılma kafayı yeme olasılığın yüksek :artı:
 
Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by mavizeybek@Sep 5 2005, 08:34 PM
ama görebilirsin bu veri eline aldığın bir parşömen kağıdına da yazılmış olabilir. soyut olduğu yerlerde olabilir ama bunların nadir olduğunu düşünüyorum
[post=155540]Quoted post[/post]​

Verinin kağıda dökümüdür kendisi değil.diskete bi veri depoladığında disketi hissedebilir koklayabilirsin ama içindeki veriyi değil sorusu olan :DD
 

hasank

Üye
kesinlikle soyuttur
 

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
1
Görüntüleme
199
gonyalı
Cevap
13
Görüntüleme
112
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
136
yeumyang
Silinen Üye 2526643
Cevap
1
Görüntüleme
202
Silinen Üye 2526643
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt