Venus Z10 Device State - Locked

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Venus Z10 Device State - Locked
Hard Format Atmaya Çalıştığımda Bu Ekran Çıkıyor Çözemedim Olay Nedir?

Ayrıca
Cihaz Dün Kapandı Açılmadı.Şarja Taktım Rest Atıp Durdu.Ara Ara Açılır Gibi Oldu Dondu.BIraktım Bugun Tekrar Şarj Taktım Filan Açıldı Ama Bu Seferde %50 de Kalıyor Şarj Etmiyor. Bir Ara %100 Oldu Neyse Şu An Şarj Cihazini Sökünce Kapanıyor Belirli Bir Süre Sonra.Batarya Gitti Sanırım O Kesin Gibi.Cihazi Sıfırladım Yine Aynı Sorun Devam Ediyor.Hard Format Atamadım Bir Türlü Neden Bu Menü Çıkıyor?

• Düşünceli
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hard Format Atmaya Çalıştığımda Bu Ekran Çıkıyor Çözemedim Olay Nedir?

Ayrıca
Cihaz Dün Kapandı Açılmadı.Şarja Taktım Rest Atıp Durdu.Ara Ara Açılır Gibi Oldu Dondu.BIraktım Bugun Tekrar Şarj Taktım Filan Açıldı Ama Bu Seferde %50 de Kalıyor Şarj Etmiyor. Bir Ara %100 Oldu Neyse Şu An Şarj Cihazini Sökünce Kapanıyor Belirli Bir Süre Sonra.Batarya Gitti Sanırım O Kesin Gibi.Cihazi Sıfırladım Yine Aynı Sorun Devam Ediyor.Hard Format Atamadım Bir Türlü Neden Bu Menü Çıkıyor?

Bootloader kilidi mi kapalı acaba ?
Cihaz kilitli diyor

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İşlemcisi ne bu cihazın ? Mediatek falan mı ?

Fatih BaKeR

Üye
Orası sanırım fastboot ekranı, ses tuşlarına basıp sonra güç tuşuna basıp recovery moduna giriliyordu sanki, emin değilim. Üstte yazan recovery mode bir şekilde seçilmeli. Bootloader kilidi ise orijinalde kapalı olur telefonların. Hatta bazı hıyar firmalar güvenlik bahanesiyle açtırmaya izin vermez ve root atamazsın.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
İşlemcisi ne bu cihazın ? Mediatek falan mı ?

Mesaj birleştirildi:

Orası sanırım fastboot ekranı, ses tuşlarına basıp sonra güç tuşuna basıp recovery moduna giriliyordu sanki, emin değilim. Üstte yazan recovery mode bir şekilde seçilmeli. Bootloader kilidi ise orijinalde kapalı olur telefonların. Hatta bazı hıyar firmalar güvenlik bahanesiyle açtırmaya izin vermez ve root atamazsın.
Yani Olağan Birşey ? Peki Hard Format vs Atamazmıyım Kilit Olunca?

Fatih BaKeR

Üye

Mesaj birleştirildi:

Yani Olağan Birşey ? Peki Hard Format vs Atamazmıyım Kilit Olunca?
Kesinlikle olağan bir şey. Hard format atabilmeniz lazım ama recovery menüsüne girebilmeniz lazım. Resimdeki recovery mode yazan yer her ses tuşuna bastıgınızda degismeli, yani recovery mode yazdiginda guc tusuna bastiginizda recovery mode acilmali. O zaman format menusunu bulursunuz diye umuyorum. Bende boyle en azindan.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle olağan bir şey. Hard format atabilmeniz lazım ama recovery menüsüne girebilmeniz lazım. Resimdeki recovery mode yazan yer her ses tuşuna bastıgınızda degismeli, yani recovery mode yazdiginda guc tusuna bastiginizda recovery mode acilmali. O zaman format menusunu bulursunuz diye umuyorum. Bende boyle en azindan.
Recovery Modunu Şeçiyorum Kapanıp Açılıyor ve Komut Yok Diyor. Çözemedim Biraz Tuhafmiş :D Cihazın Sorunu Bataryadan Muhtemlen Ankarada Servise Veririm Değiştirirler Şimdi Orjinalını Bulmak Zor

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve MAERKEK

Üst Alt