Veilside Türkiye Bilgisi Olan Varsa Beklerim

Sponsorlu Bağlantılar

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Veilside Türkiye Bilgisi Olan Varsa Beklerim
Veilside türkiyede satış yeri gibi birşey varmı hangi ilde yada sitesi varmı acaba mazda rx-7 94 model bodykıt tokyo drift filmindeki bodykıt den arıyorum türkiyede veilside fortune model 94 model mazda rx-7 çıkmıyor normal rx-7 çıkıyor bir bilgisi olan hızlı ve öfkeli:tokyo drift filminde bulunan turuncu arabadır...Fiyatlar ve yurtdışından nereden alınabilecek bilgisi olan varsa konuya cevap yazmasını öneririm:ehe

----------Eklendi @ 13:21:37 ---------- Yazıldı @ 13:20:32 ----------

----------Eklendi @ 13:22:18 ---------- Yazıldı @ 13:21:37 ----------

Resimler burada:oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
17 kişi bakmış bilgisi olan yokmu nereye gidiyor bu forum :nono:

nitroux

nitroux

Üye
Valla benim bir bilgim yok. Ama bana sorarsan öyle hazır bir bodykit olsa bile oldukça pahalıya gelecektir. Senin yerinde olsam resimlerimi elime alır düzgün bir bodyciye sıfırdan yapımını sorardım... :oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah haklısın sağol :oke:

birmot

birmot

Üye
git bi polyesterciye yaptır sanayilerde bu işi yapan çok kişi var

nitroux

nitroux

Üye
git bi polyesterciye yaptır sanayilerde bu işi yapan çok kişi var

+1

Aynen katılıyorum... Göster bir polyesterciye yapıversin. Farzetki VeilSide olarak orjinalini buldun! Sence kaç paradır bu kit. Git sanayide hallet... :oke:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Evet sanayide bu işi yapanın adı polyesterci değilmi?Tamam bir deneyelim bakalım :ehe

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben böle düşündüm 94 model mazda rx-7 alıp sonra bodykit yaptırıp sonra jantlar sonra egsoz ve içini değiştirmek istiyorum suç falan değil değilmi?
Bir arkadaş suç demişti bu arada nos vs. markalar türkiyede varmı köşede dursun öle :p :naughty: :ehe

Utku

Utku

Üye
Arkadaşlar ben böle düşündüm 94 model mazda rx-7 alıp sonra bodykit yaptırıp sonra jantlar sonra egsoz ve içini değiştirmek istiyorum suç falan değil değilmi?
Bir arkadaş suç demişti bu arada nos vs. markalar türkiyede varmı köşede dursun öle :p :naughty: :ehe
bütçe:aha:?

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlarız bütçeyi:P:
Sen nos için bütçe dedin demi:naughty:

__xXx__

__xXx__

Üye
nos u tr de bulursun bu arada bunlar suç değil eğer ruhsatına işletirsen ama vergiye yüklü bir etkisi var dolu bir araba yapmak istersen bir de böyle bir body kittli rx7 ye sahip olmak yerine sıfır m3 almayı düşünmez misin?

Üst Alt