Ve Vodofone ye geçtim..:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
batuhan__41

batuhan__41

Üye
Kaliteli demek istediniz sanırım :D
Benim kullandığım alanlarda sorunum olmadı.
Ama sabit ve uzun süre değişmeyen IP adreslerini kullanmayı sevmeyebilirsiniz. Mesela banlandığınız yere tekrar girememe gibi.
Bu arada Turkcell e kaliteli yazdığınızı phasan görmesin :D Vodafone iyi der şimdi

hay yaşa usta, senin bu phasan'a sataşmaların yok mu :D ben de vodafone kullanıyorum tarifelerini paketlerini de çok beğenirim ama phasan bambaşka :d:

bilge_adam

bilge_adam

Üye
phasan maxicebin gülü :) o olmazsa olmaz.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
phasan, senin benim gibi iyi bir arkadaşımız kendisi öğrenci ışte. Profili Burda

Profil bilgileri: phasan - MaxiCep.Com

şimdi phasan kardeşimiz yeri geldi mi turkcelli över yeri geldi mi vodafone u yeri geldi mi aveayi över. Biz de alıştık ve severiz kendisini. Yanlış anlama phasan kardeşim.

Metin MF

Metin MF

Üye
phasan'dan en çok duyduğum laf:

"vodafone iyi"

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
hm şimdi anladım :)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
kalitesi yönünden turkcelli ucuzluk yönünden vodafone u şebeke yönünden de bazen aveayi söyler :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kalitesi yönünden turkcelli ucuzluk yönünden vodafone u şebeke yönünden de bazen aveayi söyler :)

valla bence kalite deyince turkcell hesaplı deyince Vodafone ucuzluk deyince de aveat gelir.. :)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Neden ne oldu ki kardeşim öğrencilik hayatı sınavlar başlamıştir bu siralar.

bilge_adam

bilge_adam

Üye
hmm anladım kardeşim. Ekmek parası her zaman önemlidir.

plusnettr

plusnettr

Üye

hay yaşa usta, senin bu phasan'a sataşmaların yok mu :D ben de vodafone kullanıyorum tarifelerini paketlerini de çok beğenirim ama phasan bambaşka :d:

Vodafone altyapılı sanal operatör gibi adam phasan, umarım alınmıyordur kendisini sevdiğimiz için takılıyoruz. :D

batuhan__41

batuhan__41

Üye
Vodafone altyapılı sanal operatör gibi adam phasan, umarım alınmıyordur kendisini sevdiğimiz için takılıyoruz. :D

tabi tabi ben de o yüzden dedim zaten umarım alınmamıştır şaka yani :oke:

hbwolf

Üye
ozgur genc tarifeside 500mb sinirsiz interet on tl diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt