Ve Pep Guardiola Bayern Münih'te!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Ve Pep Guardiola Bayern Münih'te!
[h=2]Premier Lig ekiplerini peşinden koşturan Pep Guardiola, kimsenin beklemediği sürpriz bir karar vererek, Bundesliga devi Bayern Münih ile 2016 yılına kadar anlaştı. Genç teknik adam, takımı gelecek sezonun başında devralacak.[/h]
Barcelona ile 14 kupa kazanan Pep Guardiola, geçen sezonun sonunda görevinden ayrılmıştı.
Bir sezon futboldan uzak kalmak isteyen Guardiola'nın, hangi takımı çalıştıracağı merakla bekleniyordu. 41 yaşındaki teknik adam, Premier Lig'de menajer olarak görev yapma hayalleri kurduğunu söyleyince, gözler Chelsea ile Manchester City'e çevrildi. Ancak henüz bu açıklamanın dumanı tüterken, "Guardiola Bayern Münih'te" haberi futbol dünyasına bomba gibi düştü.
Premier Lig ekiplerini uzun süredir peşinden koşturan Guardiola, kimsenin beklemediği sürpriz bir karar vererek, Bundesliga devi Bayern Münih'i tercih etti. Bayern yönetimi, gelecek sezondan itibaren takımı çalıştırmaya başlayacak Guardiola ile 2016 yılının Haziran ayına kadar sözleşme imzalandığını açıkladı.
Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenige, "Pep Guardiola, birçok ünlü kulüp peşinden koşarken Bayern'i tercih ettiği için mutluyuz. Dünyanın en iyi teknik adamlarından biriyle anlaştık. Kendisinin burada çok başarılı olacağına inanıyoruz" ifadelerini kullandı.
Bayern yönetimi, şu anda takımı çalıştıran Jupp Heynckes'in ise sezon sonunda emekliye ayrılacağını açıkladı. Heynckes yönetiminde geçen sezon Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan Bayern, bu sezon Bundesliga'nın ilk yarısını en yakın rakibinin 9 puan önünde lider bitirmişti. Barcelona'yı başarıdan başarıya koşturan Guardiola'nın, yeni takımı Bayern Münih'te neler yapacağı şimdiden merakla bekleniyor.

kaynak: ntvspor.net

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hadi bakalım pep senden istikrarlı bir performans diliyorum. süper bi teknik adamsın

- - - Eklendi - - -

bu arada bu haber nasıl kaçtı benden yav hayret

- - - Eklendi - - -

:d:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
hadi bakalım pep senden istikrarlı bir performans diliyorum. süper bi teknik adamsın

- - - Eklendi - - -

bu arada bu haber nasıl kaçtı benden yav hayret

- - - Eklendi - - -

:d:

yaklaşık 2 saat bekledim açarsın diye ama açmayınca ben açtım :ehe

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar
ka_za

ka_za

Üye
Keşke citye gitseydi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...