Ve Ahmet ÇAKAR...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ve Ahmet ÇAKAR...

F.Bahçe Sevilla'yı elerse bikini giyerim sözüyle Türkiye'nin gündemine oturan Ahmet Çakar, Show Tv ekranlarında yayınlanan 6 Pas programında konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Konuşmaya başlamadan önce ekranın sağ alt köşesine "kırmızı nokta" koyduran Çakar, maç başlamadan önce ailesi ve yakın çevresi tarafından telefon yağmuruna tutulduğunu ve maç bittikten sonra da tanımadığı numaralardan arandığını söyledi.

Ahmet Çakar şöyle konuştu:

"Maç sabahı saat 07:00'da uykudan uyanırken "Ahmet Hoca bikini giysene, giyseneeeee" sloganını duydum. Kabus görüyorum sandım. Bir de baktım Türkiye'nin 4 bir yanında aynı slogan: Ahmet Hoca bikini giyseneeee, giyseneee, giyseneeeeee...

Ne düşüneceğimi şaşırdım. Türkiye'de türban krizi, YÖK olayı, Kuzey Irak operasyonu, herşey unutulmuş meydanlar bağırıyor. Ahmet Hoca bikini giyseeeeneeeee.. İş nereye gidiyor diye düşündüm. Emin olmak için tek birşey yapacaktım. Show Tv'den kasedi istemek. Saat 9 suları otobanda gidiyorum. Telefonum susmuyor.

09:30-10:00 suları Fox'a geldim. Ortalık yıkılıyor. Show Tv'den Aybars'a dedim ki ne yap ne et bana kasedi yolla 1 saat içinde. Benim yarışmanın çekimleri başladı. Yarışmacı kızları, çalışanları bikinili görüyorum. Neyse kaset geldi. Kasedi aldım, o bölümünü dinledim. Ve baktım ki benim açımdan problem yok. Bu arada Türkiye'nin yerli mayo firmaları bedava reklam bulmuşlar, fakslar, basın bildirileri geçiyor.

Bu arada Avrupa'nın çok önemli bir otomotiv devinden 2009 modellerimiz için ilgilenir misiniz? diye telefon aldım. Bu arada gözümün önüne hep bikinililer geliyor. Bu arada Sabah'ta yazdığım yazı internette rekor kırmış. Show'da 600, Sabah'ta 1370, Fox'ta 160 bikini var. Bana göndermişler. Bütün gazetelerde ben.

Altında ya etine dolgun bir kadın ya sırım gibi bir manken. Öyle bir durum içindeyim. RTRÜK'E sormuşlar 11'den önce giyemez, 11'den sonra giyebilir demişler. Gündem ben olmuşum. Herşey bitmiş, Türkiye 1 haftadır bir adamı yani beni konuşuyor"

Çakar bu tespitlerden sonra, "Lütfen görüntüleri izleyelim ve eğer bir taahhüt varsa yerine getireceğim" diyerek geçen haftanın görüntülerini yayına istedi.

Görüntülerde Çakar önce "F.Bahçe turu geçerse büyük olay olur. Böyle birşey olursa biki giyerim programda" diyor. Fakat sonra "Bu bir espiri, futbolda herşey olur" diyerek böyle bir taahhütte bulunamayacağını söylüyor.

Görüntülerden sonra Çakar, canlı yayında değil de içeride, kapıları kapatarak soyunma odasında 6 Pas programını yapan kişilere soyunabileceğini söyledi. Çakar'ın bu sözleri stüdyoda gülüşmelere neden oldu. Ahmet Çakar, "Şu anda Türkiye benim bikini giymemi istiyor" diyerek "Ben böyle bir taahhütte gerçekten bulunsaydım, şu anda soyunmaya başlardım. Herkes bana birşey giydirdi 1 haftadır. Ama ben böyle bir söz vermedim. Kapalı devre yapılmış bir espiri ve taahhüt var. Arkadaşlar isterse içeride soyunurum" dedi.

Çakar, "Schalke dışında bir takım F.Bahçe'nin rakibi olur da onu elerse ...." şeklinde konuşarak çok çarpıcı bir iddiada daha bulundu. Çakar, "Bikiniyi 1 hafta konuştu Türkiye, bu espiriyi yaparsam 1 ay konuşulur, lütfen beni konuşturmayın" şeklinde konuştu.

canturgay

canturgay

Üye
Çakar, "Schalke dışında bir takım F.Bahçe'nin rakibi olur da onu elerse ...." şeklinde konuşarak çok çarpıcı bir iddiada daha bulundu. Çakar, "Bikiniyi 1 hafta konuştu Türkiye, bu espiriyi yaparsam 1 ay konuşulur, lütfen beni konuşturmayın" şeklinde konuştu....
ahmet çakar az da olsa dersini almış yani..:D

POWER

POWER

Üye
Ne demişler büyük lokma ye ama büyük söz konuşma!

kurt bey

kurt bey

Üye
bu işin suyu çıktı artık ya. ayıptır. memlekette okadar mesele var medyanın insanları oyaladığı şeye bakın. ahmet çakarı çıplak görmek istiyorlar. insanlarımızda ağızları kulaklarına varmış bi şekilde bu adamın bikini giyeceği günü büyük bi hevesle bekliyorlar. forumda bile bu saçmalıkla ilgli kaç konu açıldı. :@ farz edelimki giydi, ne olacak? fenerbahçeyi büyük bi takım halinemi getirecek? yoksa ahmet çakar ülkeyimi terk edecek? Türk insanını ne hallere düşürdüklerine bi bakın beyler bayanlar! Adamın biri kadın çamaşırı giyerim diyor bütün memleket bunu konuşuyor. Yazıklar olsun bizlere.

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
6 Pası İzledim Ben Ptesi Gecesi...Çok Komikti:D

uniqe

uniqe

Üye
büyük konustu adamcaaz haha rezil oldu

--------------- Ekleme ---------------

bu işin suyu çıktı artık ya. ayıptır. memlekette okadar mesele var medyanın insanları oyaladığı şeye bakın. ahmet çakarı çıplak görmek istiyorlar. insanlarımızda ağızları kulaklarına varmış bi şekilde bu adamın bikini giyeceği günü büyük bi hevesle bekliyorlar. forumda bile bu saçmalıkla ilgli kaç konu açıldı. :@ farz edelimki giydi, ne olacak? fenerbahçeyi büyük bi takım halinemi getirecek? yoksa ahmet çakar ülkeyimi terk edecek? Türk insanını ne hallere düşürdüklerine bi bakın beyler bayanlar! Adamın biri kadın çamaşırı giyerim diyor bütün memleket bunu konuşuyor. Yazıklar olsun bizlere.

Niye bu kadar agresifsin ????

--------------- Ekleme ---------------

Millet o adamı ole gorunce eğlenmek istio o kadar :D

thebora

Üye
boş ve gereksiz konuşmanın bedelini ödedi

xbetterx

xbetterx

Üye
Burada Ahmet Çakar'a yapılan bir haksızlık sözkonusu. Kendisini savunmak gibi bir görüşe sahip değilim ancak geçen hafta sarf ettiği sözler kulisde program konuklarına ve sunucusuna karşı söylenmiş olduğunu üst üste 2 kere yayınlanan banttan açık ve net şekilde anlaşılıyor. Sunucu, Ahmet Çakar'dan içerde söylediğini canlı yayındada söylemesini rica ve ısrar ediyor. O da söylemek zorunda kalıyor. Adam ilk yarı 3 olur dedi harbidende ilk yarı 3 gol attı Sevilla. Sonradan "eğer isterseniz sadece sizlere içeride leopar desenli bikini giyerim" demişti. İlerleyen saatlerde neler oldu onu bilemicem =)

seldemsen

seldemsen

Üye
internetteki ahmet çakarın bikinili resimleri bir harikaydı...Ay-Yıldız firması vericekti bikiniyi tüh yazık oldu bidahaki büyük lafa artık :)

FerreT

FerreT

Üye

Şu duruşta ne düşündüğünü merak ediyorum :ehe

white_pearls

white_pearls

Üye
teşekkürler böyle bir konuyu paylaştığın için ama sen beşiktaşlı değilmiydin??????????

bodrumlu_71

bodrumlu_71

Üye
'bir adamın adı çıkacağına canı çıksın diye' bir söz var şekil ahmet te gözüküyo..

ouSahin

ouSahin

Üye
6 pas ta demişti "Futbol bu adama bikinide giydirir jartiyelde":ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt