vay arkadaş köpeğim oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
vay arkadaş köpeğim oldu
yakın bir akrabam köpek besliyordu. göç edip apartmanda kalınca köpek beslemekte soroun olmaya başldı
köpek konusundan tartışmaya tanık olunca ortamı yumaşatmak için köpek bizde kalabicegini istedikleri zaman da
görmeye gelebileceklerini söyledim. En son şidetli tartışmadan sonra köpeği hayvan barınagına bırakılmış. barınakta
kaldıgı bir hafta için de kısırlaştırılıp yeni sahip edinmiş yeni sahibini bulduk zor zekat ikna edip hayvanı geri aldık
köpeğin boynunda tasma kayış yok dogrudan zencirle baglanmış kalın agır zencir kurban bayramında büyük baş
hayvanları zapdetmek için kullanılan zencirlerden
Bu gün ilk günümüzü geçirdik iki kez bana hırladı ama göz teması kurudugumda teslimiyet gösteriyor. Önünden
yem kabını cesaret gösterip almayı başardım sanırım anlaşacagız. eve giren yabancı kişilere
havlamaya başlamasına çok şaşırdım evdeki herkesi tanımaya başlamış bile. İlerleyen zamanlarda eve alışınca
dış kapyı kitledikten sonra geceleri bahcede serbesce gezmesine izin vereceğim.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
vah garibanım neler çekmiş....

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
gözleri güzelmiş :)

enkazcı

Üye
hayırlı olsun :d: bu arada bunun cinsi meloya benzemiyor :angry:

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Van köpeğimi bu da ...:ehe

tempestshine

tempestshine

Üye
gözlerden korktum :utandım:

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
eğer tuvalet eğitimi almadı ise bahçeye salma çok kötü oluyor. Başıma geldiğinden biliyorum her yere pisliyordu.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hayırlı olsun :korktum:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun da, ben tam tersi okudum konuyu :( Türkçe yazarken telefon kullanımından vs dolayı Türkçe karakter yazamayanların konularını okurken, o'yu ö, u'yu ü okumaya çalışırım.

Bu yüzden "vay arkadaş köpeğim öldü" diye okudum :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Güzel hayvan cidden...

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
gözlere bakılırsa van köpeğine benziyor :)

ultrayer6

ultrayer6

Üye
hayvan barınaklarına ölümüne karşıyım, bu videoyu sonuna dek izleyin...
(not: izleyince anlarsınız, orda siyanür yöntemi var, çok pahalı olduğu için ülkemizde uygulanmıyor, onun dışındaki bütün yöntemler ülkemizdeki hayvan barınaklarında da uygulanıyor, bizzat gördüm)

[video=youtube;5hkHF68RngA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5hkHF68RngA[/video]

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
hayvan barınaklarına ölümüne karşıyım, bu videoyu sonuna dek izleyin...
(not: izleyince anlarsınız, orda siyanür yöntemi var, çok pahalı olduğu için ülkemizde uygulanmıyor, onun dışındaki bütün yöntemler ülkemizdeki hayvan barınaklarında da uygulanıyor, bizzat gördüm)

[video=youtube;5hkHF68RngA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5hkHF68RngA[/video]

Köpeğin ziyaretini giddimizde barınaktaki koşuları bende beyenmedim.Fasulye lapası ile besleniyorlardı
Vidodaki görüntülerin gerçek olduguna inanmak istemedim. Tek çözüm köpek dogumlarını köntrol altına almaktan geçiyor.
Köpeyimle bu gün ikinci günü geçirdik. Haşlanmış tavuk etini yakınıma kaydum. Köpeğim etleri hemen yemek istedi
elimle yemesine engel oldum geri çekildi 15 20 dk göz göze bakıştık, önümdeki etlerden küçük bir parçasını bir karış ileriye
koydum nazıkce yaklaşıp yedi biraz daha bekledim sonra bir parça daha, bir parça daha patron ben oldugunu anlamasını
sagladım. Hırlaması devam ediyor. bir yaşında çok iri yarı bişey ısıracak diye korkuyorumda yarınki gelişmeri burada
paylaşırım

Türe

Türe

Üye
Hep bir köpeğim olsun istemişimdir. Ama tabiki olsa da evde değil bahçede beslerim , eve sokmam kesinlikle. Bir de sanki fotoğrafta sol gözü bir değişik çıkmış ben mi yanlış gördüm acaba :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...