vampent vNes 1.70 son sürüm denendi sorunsuz (nes emülatörü)

Sponsorlu Bağlantılar

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
vampent vNes 1.70 son sürüm denendi sorunsuz (nes emülatörü)
arkadaşlar eski sürümler gibi renk bozuk ses çıkmıyor nasıl kayıt edip sonra kaldığım yerden devam ederim gibi sorunlar kalkıyor forumda eski sürümlerde bazı arkadaşlar bu sorunlardan şitayet etmişler bende vardı paylaşayım dedim :)

oyunu tam ekran yapmak için telefonun sağdaki tuşuna basarak menüye girin oradan grafiklere girin size yazan yeri yaptığınız zaman tam ekran oynarsınız zaten tuşlarıda istediğiniz gibi ayarlarsınız ayarlardan:oke:
teşekkür butonu sağ altta:ehe

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bozgun1905, TylerDurden1, furky ve 48 diğerleri

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuyu açarken moderatörlerimiz onu ek hale getirmişler ve 7z formatına dönüştürmüşler ben indirdiğimde html dosyası olarak gözüktü açamadım ama açmak için dosyayı masaüstüne kaydedin sonra birlikte aç yarinded winrar programını seçin oluyor o sadece ufak bir uzantı hatası bozuk diye düşünmeyin :oke:

KiDMaN

Üye
saol

bilgehan_kalkan

bilgehan_kalkan

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler.

sersery22

Üye
n82 de nie serfitika hatası veriyo

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
piyasalarda dönen emilatörlerin birçoğu tam anlamıyla çıraklanmıyor.Vnes,Vboy,v.b emilatörleri sağtuş-link-host kısmına giriyor ve "hosting1P"yazısı çıkıyorsa işlem tamamlanmış demektir.Aksi halde birkaç güne kalmaz active sorunu ortya çıkar.Şahsen binmda tarafından çıraklananlar sağlam oluyor ben kullanıyorum.paylaşım için teşekkürler

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
piyasalarda dönen emilatörlerin birçoğu tam anlamıyla çıraklanmıyor.Vnes,Vboy,v.b emilatörleri sağtuş-link-host kısmına giriyor ve "hosting1P"yazısı çıkıyorsa işlem tamamlanmış demektir.Aksi halde birkaç güne kalmaz active sorunu ortya çıkar.Şahsen binmda tarafından çıraklananlar sağlam oluyor ben kullanıyorum.paylaşım için teşekkürler

Yok dostum ya onu bilmiyorum ama ben neredeyse bu programı 1 - 2 aydır kullanıyorum sorun çıkmadı :S içindede 140 tane rom var hergün oynuyorum :)

--------------- Ekleme ---------------

n82 de nie serfitika hatası veriyo

telefonunu hacklersen sorun kalmaz sitemizde bununla ilgili konular mevcut:oke: iyi forumlar:)

denizz74

Üye
benim telefonum hackli fakat sadece bu uygulamada sertifika sınırı koyuyor.diğer hiç bir uygulamada sorun yok.n73..

yagizbogac

yagizbogac

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonum hackli fakat sadece bu uygulamada sertifika sınırı koyuyor.diğer hiç bir uygulamada sorun yok.n73..

hmm benim telefonumda sorunsuzdu oysa :S telefonun tarihini biraz geri alıp dene iztersn dostum?

silop_kms

silop_kms

Üye
paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık...

resulemrah

resulemrah

Üye
oyunları yook

messi_10

Üye
Allah allah n95 te sertifika hatası verdi cihaz hackli diğer tüm program ve emulatörler yklendi ama bunda hata aldım

passiv€ aggressiv€

Üye
saol paylaşım için :spr

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
hayret ettim cihaz hackli oldugu halde uygulama setifika tarafındna kısıtlanıyor gibi bir hata verdi

resulemrah

resulemrah

Üye
saol usta

sred

sred

Üye
kim sertifikalandırdıysa bunu kendi telefonuna göre sertifikalandırmış sanırım. hackli olmasına rağmen ne N73'te ne de N79'da yüklenmedi. sertifika kısıtlıyor gibi bir uyarı verdi.

Şunu deneyin bir de:

(Alıntıdır)

rapman

rapman

Üye
EMULATORu kuramıyor.sertifika hatası.son verilen linkte işe yaramadı

yasin_57

yasin_57

Üye
ps1 veya ps2 emu yokmu symbian teller için ?

rapman

rapman

Üye
ps2 emulatoru telefona asla olamaz daha bilgisayarda zor oynatıyorlar ps2 oyunları pcsx2 vs programlarla :)
ps1 emulatoru yapılabilir belkı ama şuanlık yok...

joecenk

Üye
amqw bi proyu dogru upload etseniz şaşcvam hea :@

Üst Alt