Valencia'da Zafer Massa'nın..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
İlk defa Valensiya Cadde Pistinde düzenlenen Avrupa GP'sinde zaferin adı Felipe Massa oldu.Yarışa pole pozisyonundan başlayan Massa, baştan sona kontrolü elinde bulundurmasının ardından damalı bayrağı ilk gören isim olmayı başardı ve Fransa'dan sonra ilk kez podyumun tepesine çıktı.

Yarışa 2. sıradan Lewis Hamilton, Massa'nın performansına ayak uyduramadı ve 2. sırada kaldı ancak Mclaren'in genç yıldızı şampiyonadaki liderliğini sürdürüyor.

Robert Kubica, Kanada'da aldığı ilk galibiyetinin ardından ilk kez burada podyuma dönmeyi başardı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt