Vaktiniz ne kadar değerli? Nasıl değerlendiriyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Vaktiniz ne kadar değerli? Nasıl değerlendiriyorsunuz
???

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Çok değerli benim için ama şuan pek bir amacım olmadığı için rastgele ziyan ediyorum :D

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Açıksözlü olmanız güzel, en azından.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
lys sınavına az bir süre kaldığı durmadan ders çalışıyorum şuan her anın değeri çok

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Tabiki bu bir şakaydı.LYS ye hazırlık için gün boyu bol bol deneme çözüyorum.Müzik dinlerim dışarı çıkarım.Akşamları maxicep :)

“İki günü eşit olan ziyandadır”. Hz.Muhammed sav

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Sınav olmasa pek değeri yok mu vaktinizin?

_RYUK_

_RYUK_

Üye
Tabiki bu bir şakaydı.LYS ye hazırlık için gün boyu bol bol deneme çözüyorum.Müzik dinlerim dışarı çıkarım.Akşamları maxicep :)

“İki günü eşit olan ziyandadır”. Hz.Muhammed sav

her gün farklı dersler çalışınca iki günüm eşit olmuyor :)

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Ryuk o hadis-i şerif o manâda değil. Ders çalışan niçin ziyanda ola.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Muİzk dinlerim cikar dolasirim maxicepe girerim karikatur cizerim sizi izlerim zigi roman okurum dersin disinda genelde bulari yapiyorum. :)

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Gerci cok fazla ders calistigim da soylenemez

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Kezban yenge, süpersin

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
Kabız Civciv, karakalemde iyi misin?

Uhops

Uhops

Üye
Kitap okuyorum, sinema veya tiyatroya gidiyorum, balık tutuyor kitap okuyorum derdim ama gün boyu yatıyorum:p

- - - Eklendi - - -

2defa kitap okuyorum yazmışım

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Eski günlerime geçirdiğim zamanlarıma,geçmişteki yaptığım hataları yeniden hatırlayıp ilerisi için daha temiz ve daha düzgün bir hayat çizdiğimden artık yanlışlarımın büyük bir çoğunluğunu kenara attığımdan boş kalan saatlerimi sporla değerlendiriyorum arta kalan zamanla da işlerimle ilgileniyorum. Bu kadar süredir neden 5'lik simit gibi yayılıp spor yapmamışım dedim.
Aslında ilk engel kız arkadaşı sorunuydu günümün yarısı ona hesap vermekle geçerdi.
Şimdiyse spor+iş+aile+arkadaşlar arasında geziyorum bu kez rahatım,sevgili engelmiş sanki biraz ama şimdilik kafa dinleme bölümü tabi yine aşk meşk başlar ama şimdide ben karşıma öyle birşey çıkınca uygun bir dille uyarıyorum zamana bıraktım bilerek.
Sağlık elden gidiyordu,geri dönüşü yaptım sonunda.Bir de bilgisayar başında artık çok durmuyorum en fazla 30 dakika.
Her gece bir kağıda bir şeyler yazıyorum gelecekle ilgili.
Artık elimden geldikçe zamanın değerini daha iyi anlıyorum bir de yaş ilerlediğinden daha fazla olgunlaşıyorum.

-efşan

-efşan

Üye
    Konu Sahibi
nokia_belle, harikulade. Allah muvaffak eylesin dostum.

Üst Alt