VAİO N8 ve BLUETOOTH

 • 19 Eylül 2012
 • 1226 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. yeni bir laptop aldım Sony VAİO (model : vpceh3n1e) ve N8 cihazımı bluetoothtan bağlayamaz oldum eski toshiba bilgisayarımda bir sorun yoktu. Bilgisayar ve telefon bluetooth üzerinden eşleşiyor ve hertürlü bağlantıyı sağlıyor ancak dosya aktarımı yapamıyor.
  internet üzerinden biraz araştırma yaptığımda vaio laptoplarla nokia arasında herkezin bu sorunu yaşadığını öğrendim ancak çözümünü bulamadım. Cihazı bluetoothtan bağladığımda sürücüleri yüklerken ''bluetooth çevre aygıtı'' nı yükleyemiyor. sanırım sorun ordan kaynaklanıyor lütfen bilgisi olan varsa yardımcı olsun. ya bilgisayarımı satacağım yada telefonumu.
   


  Yazan: denizci1986
 2. Tel başka cihazlara bağlanıyorsa telde sorun yoktur bilgisayarın yazılımsal bi eksikliğide olablr veya donanımsal bi sorunda olablr Bilgisayara gerekli yazılımı yüklediysen sorun pc dede olablr ..
   
 3. ilginize teşekkürler telde sorun yok heryere bağlanıyor. bilgisayar başka cihazlara bağlanıyor sadece benim nokia ile sorun yaşıyor eşimdede nokia var onada bağlanamıyor. her seferinde donanımları yüklerken ''bluetooth çevre aygıtı'' yükleyemiyor. dosya aktarımı dışında herşeyi yapıyor (ses aktarımı, telefonu modem olarak kullanması vs vs)
   
 4. bu programı denedim ''detect bluetooth device'' de takılıp kalıyor bluetooth cihazım broadcom değil ondan olmuyor sanırım bazı vaio larda broadcom varmış benimknde ''atheros ar3011'' var,,
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 18:51