v820

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haytav

Üye
    Konu Sahibi
v820
merhaba ben v820 model iphone kullanıyorum (çin malı tabi) yeni aldım da ancak kullanma klavuzu gelmedi neler yapabilirim yada yapamam tam bilemiyorum yardımcı olur musunuz? örneğin müzik eklemek istiyorum resim ekledim wallpaper olarak atatürk resmiydi ama kendi kendine değişiyor napabilirim? oyun,program ekleyebilir miyim eklersem neler olur ? bide son olarak e book diye bişi var kitap eklemek de istiyorum usb kablosunu takınca bilgisiyar görmüyor sanırım cd gerekli ama cd de yok

çok sordum kusura bakmayın ama inşallah cevaplarsınız çok teşekkürler şimdiden...

RaZoR_03

RaZoR_03

Üye
çin malı telefonlar için uygulama oyun vs nerden temin edebilirsin bilemicem ama duvar kağıdının kendi kendine değişmesi sensör ayarlarından olabilir telefonu sallayınca resim değişiyordur muhtemelen ! ( v820 de sensör varmı bir bilgim yok) ayarlardan kapatabilirsin
bildiğim kadarıyla çin telefonlarında yazılım cd gerekmiyor pc bağladığında direk görmesi gerekiyor !

haytav

Üye
    Konu Sahibi
duvar kağıdı düzeldi şimdi sıra diğerlerinde :D

batuhanhann

Üye
oyun için dokunmatik ekran java oyunlar diye arama yapabilirsin
bende v820 kullanıyorum

--------------- Ekleme ---------------

usb için bağla ve yığın bellek de

laracroftt

laracroftt

Üye
oyun için dokunmatik ekran java oyunlar diye arama yapabilirsin
bende v820 kullanıyorum

--------------- Ekleme ---------------

usb için bağla ve yığın bellek de

bende v820 kullanıyorum telefon çalarken gelen aramayı sessıze alamıyorum ve zil sesini en az seviyeye almama ragmen hala sesi cok yuksek cıkıyor mühendislik kodlarına tepki vermiyor arayan kişiye resim atayamıyorum varmı ayarları bildiğin yardımcı olabilir misin?

mak.muh.

mak.muh.

Üye
bende v820 kullanıyorum telefon çalarken gelen aramayı sessıze alamıyorum ve zil sesini en az seviyeye almama ragmen hala sesi cok yuksek cıkıyor mühendislik kodlarına tepki vermiyor arayan kişiye resim atayamıyorum varmı ayarları bildiğin yardımcı olabilir misin?

sessize almak için telefonu ters çevir yada salla sensörle alakalı bişey bu...resim atama olayını felan bilmiyorum arkadaşım..

laracroftt

laracroftt

Üye
sessize almak için telefonu ters çevir yada salla sensörle alakalı bişey bu...resim atama olayını felan bilmiyorum arkadaşım..

ters çevirdimde yemedi :aha:tüm sensörler açık halbuki :hmmm

Riyola

Üye
arkadaşlar bu telden bende de war we be ana ekrana gelemiyorum tel hep menüde duruyor bunu nasıl yapıcam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt