V60 Orjinal 5800 xm yükleme Grnti.

Sponsorlu Bağlantılar

hakan0725

Üye
    Konu Sahibi
V60 Orjinal 5800 xm yükleme Grnti.
5. Nokia 5800 PC suite seçerek pcye bağlayın pc suite bağlamayın.
6. JAF PKEY v5.0 çalıştırın GO tuşuna basın.. bi hata msejaı verecektir tamam diyin geçin jaf çalışacaktır.
7. BB5 menüsünü seçin --> Prod. Manager işaretleyin--> service butonuna basın --> Read Values button.
8. product code kısmına gerekli kodu yazın ve Write Values basın artık product code değişmiştir

Sonra Nokia sowfware uptadeyi acıoz egerki Cfw v60 ise üstten tekrar yükleyi secip devam ediyoruz

Nokia uptader Software

:alkis
V60 Product Code : 0559066
Kendim böle yaptım C41 V60 Yklydü Orji suan tel orji :)

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve ultrAslan.sefer

ultrAslan.sefer

ultrAslan.sefer

Üye
:tşk:

adil567

Üye
Teşekkürler, Denedim, Gerçekten yöntem çok iyi çalışıyor. Emeğine sağlık.!

samoçam

Üye
bu yöntemi v52.0.007 sürümüne dönmede kullanabilirmiyiz?

iurista

Üye
kardeş sen süpersin

----------Eklendi @ 13:14:46 ---------- Yazıldı @ 13:08:18 ----------

5800'ını v60 a güncelleyemeyen arkadaşlar bunu denesin mutlaka

ÖmüR

Üye
v41 Yazımları Falan Hepsi Hikaye, Forumdaki Bütün FW'leri Kullandım Ama Yine En İyisi En Hızlısı Orjinal Olan FW'sidir.
Orjinal Olmayan FW Kullanan Bütün Herkes Sonunda Yine Orjinal Yazılıma Geçiyor...;)

Edit: Yanlız Verdiğin Kod Kırmızı Modeller İçin Olanmış. Bunu Belirtmen Gerekliydi...

hakan0725

Üye
    Konu Sahibi
işinize yaradıysa sevindim :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
v41 Yazımları Falan Hepsi Hikaye, Forumdaki Bütün FW'leri Kullandım Ama Yine En İyisi En Hızlısı Orjinal Olan FW'sidir.
Orjinal Olmayan FW Kullanan Bütün Herkes Sonunda Yine Orjinal Yazılıma Geçiyor...;)

Edit: Yanlız Verdiğin Kod Kırmızı Modeller İçin Olanmış. Bunu Belirtmen Gerekliydi...

alakası yok bir arkadaşım var o da 5800 kullanıyor o ofw kullanıyor ben cfw kullanıyorum benim telefonu gördü seninki ne kadar hızlıymış ya dedi

arcey_2743

Üye
selam arkadışım. Bilgiler için sağol... Fakat telefonu senin dediğin gibi orjinal yazılımına geri çevirdim. Daha sonra hard formad attım Telefon navi. RM 536. Şimdi arama yapmıyor ne ekrandan ne tuştan. Bunu nasıl düzeltebilirim.

hakan0725

Üye
    Konu Sahibi
telefon modelin nedir abi?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

alakası yok bir arkadaşım var o da 5800 kullanıyor o ofw kullanıyor ben cfw kullanıyorum benim telefonu gördü seninki ne kadar hızlıymış ya dedi

Sadece böyle söylese neyse, 701'i bile olan sana hava atamıyor bu da ayrı bir mesele :ehe

hsngr

hsngr

Üye
teşekkürler teli orjinal yaptım :)

----------Eklendi @ 23:17:34 ---------- Yazıldı @ 22:24:38 ----------

vermiş olduğun kodu (V60 Product Code : 0559066) telefona yükledim tuş açma yazısı kırmızı yerine mavi oldu menü orjinal kırmızı yinede tşkler
benim telefonum kırmızı :))

yazmiyorum

Üye
Sabahtan beri bu konuyu araştırıyordum, nihayet bu mesajdakileri yapınca yükleyebildim. Teşekkürler...

007yasar

007yasar

Üye
Çok sağol dostum sayende orjinal yazılıma geri döndüm..

Üst Alt