Uzun Ömürlü Hazır Kart

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanka5000

kanka5000

Üye
    Konu Sahibi
Uzun Ömürlü Hazır Kart
1 Temmuz - 30 Eylül arasında yeni tesis ön ödemeli hat alan bireysel abonelerden 4 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında en az 250 kontör yükleyenlerin kullanım dönemleri 7 aydan 13 aya uzuyor.

<LI style="FILTER: true">Kampanyaya katılmak için 1 Temmuz-30 Eylül tarihleri arasında yeni bir bireysel kontörlü hat satın almış ve 4 Ağustos tarihinden sonra en az 250 kontör yüklemiş olmanız gerekmektedir. Katılım için ayrıca başvuruya gerek yoktur. <LI style="FILTER: true">Kampanya 4 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanma:
1 Temmuz - 30 Eylül arasında yeni tesis ön ödemeli hat alan bireysel abonelerden 4 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında en az 250 kontör yükleyenlerin 210 gün (7ay) olan kullanım dönemleri 13 aya çıkarılacaktır (90 gün aktif, 270 gün yarı aktif, 30 gün son dönem).

Kampanya bitimi sonrası yapılan yüklemeler normal sisteme göre kullanım dönemini belirleyecek, böylece abonenin ilk 3 aylık aktiflik dönemi uzayacaktır. Eğer kampanya içinde belirlenmiş deaktivasyon tarihini daha ileri bir tarihte ise geriye çekmeyecektir.

Kampanya bilgilendirme:
Kampanyaya kayıt için herhangi bir başvuru gerekmemektedir. Gerekli miktarda yükleme yapan aboneler otomatik olarak kampanyaya dahil edilerek SMS bilgilendirileceklerdir.

Kullanım Hakları:
Numara değişikliği yapıldığında hatta ait kampanya hakları da devrolur.
Kampanya katılımından sonra hat devredilirse hattın devredildiği kişi aynı dönemler ile hattı kullanmaya devam edebilir.
Kampanyaya katıldıktan sonra telefonun ya da hattın çalınması durumunda yedek sim kart alsanız bile hat aynı kullanım dönemiyle önceki kartı ile olduğu gibi kullanılmaya devam edilir.

Kullanım Dönemi Sorgulama:
Telefonunuzdan 8091&#8217;i arayarak ya da Online İşlemler&#8217;den hattınızın kullanım dönemlerini takip edebilirsiniz.
Turkcell kampanyayla ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanım dönemimin uzadığını nasıl öğreneceğim?

Kullanım döneminiz uzadığında size sms ile bilgi verilecektir.
Kampanyadan yararlandıktan sonra 30 Eylüle kadar tekrar 250 kontör yüklersem kullanım dönemim tekrar 13 ay uzayacak mı?

Evet, kampanya süresinde tekrar yükleyeceğiniz her 250 kontör kullanım döneminizi 13 ay uzatacaktır. 250den az yüklediğiniz kontörler ise aktif döneminizi 3 ay uzatacak yarı aktif dönem ve son döneminizin bitiş tarihlerini değiştirmeyecektir.
Kampanyadan yararlandıktan sonra 30 Eylülden sonra tekrar 250 kontör yüklersem kullanım dönemim tekrar 13 ay uzayacak mı?

Hayır, kampanya bittikten sonra tekrar yükleyeceğiniz 250 kontör kullanım döneminizi tekrar 13 ay uzatmayacak, aktif döneminizi 3 ay uzatacak yarı aktif dönem ve son döneminizin bitiş tarihlerini değiştirmeyecektir.
Müşteri adına kayıtlı diğer hatlarıyla da kampanyadan faydalanabilirler mi?

Evet, faydalanabilir. Hat sayısı sınır bulunmamaktadır.

Cepten Vadaa&#8217; dan yüklenen kontörler ile kampanyaya katılabilir miyim?

Evet. Bir kerede yüklenen 250 kontör ile bu kampanyadan yararlanılabilir.
250 kontör transfer etsem olur mu, kampanyadan faydalanabilir miyim?

Hayır, faydalanabilmeniz için bir kerede en az 250 kontör yüklemeniz gerekir.

Konbaramdan hattıma 250 kontör aktarsam olur mu?

Hayır, faydalanabilmeniz için bir kerede en az 250 kontör yüklemeniz gerekir.

kaynak:

iyi forumlar

darülmendep

darülmendep

Üye
Turkcell coştu yine :D Hat uzun süreli ama kampanya kısa süreli

paradox1026

paradox1026

Üye
avea ve vodafone yapsa normal derdim ama Turkcellin bu kadar düşeceğini hiç düşünmezdim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Helal olsun Turkcell'e

imece iletişim

imece iletişim

Üye
bende konuyu yanlışmı anladım dedim konuyu acmadım demekki yaşlılıktan değilmiş benim analdıgım gibi dandik bir kampanyaymış ee alana hayırlı olsun.........................

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
E e ne yani aktif süresi yine 90 gün bi işe yaramaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt