Uzmanlar yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nike

Üye
    Konu Sahibi
Uzmanlar yardım edin
ya beyler telefon hafızasındaki mesajların dosya ismi ne acaba?bluetoothla göndermek istiyorumda

wapcimor

Üye
C/system/mail/00001001_s vb.dosyalar cıkcak.bunların içindeki dosyalara bak0,1,2,...sırasıyla bak.karsına değişik dosyalar cıkcak işte onlar mesajlarındır.

Nike

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol dostum

wapcimor

Üye
Originally posted by Nike@Sep 26 2005, 10:25 PM
Çok sağol dostum
[post=178486]Quoted post[/post]​
rica ederim ;;)

MyCoMPuTeR

Üye
Yalnız direk dosyayı göndersen bile karşı telefonda çıkmaz. Bunu da bil. :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nasıl gönderecek peki.. :wacko:

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 27 2005, 07:48 PM
[post=179028]Quoted post[/post]​

C:/system/mail klasörünü e:/ ye kopyalayacak card readerı varsa onunla bilgisayara atacak başka türlü bi yol yok bildiğim kadarıyla... ;)

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
dustqm doğru diyo. Ancak taşıma; kopyala :D Yoksa hata yapabilir alet... Ya da denemedim ama mavidiş'le (bluetooth :) ) falan mesajları tek tek bilgisayara gönder. Uzantıları yoksa ad değiştir deyip ".txt" yi ekle. Aç oku. Sabit bir uzantısı varsa mesajların birlikte aç'tan wordpad'i seçip aç. Okumuyosa başka yollar yaratmaya çalışırız artık...

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
Bak aklıma ne geldi şimdi! Zipman adlı program telefondaki klasörleri zip yapabiliyosa mail klasörünü zipleyip blue'yla bilgisayarına gönderebilirsin ;) :)

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by ucahmetuc@Sep 28 2005, 11:42 PM
Bak aklıma ne geldi şimdi! Zipman adlı program telefondaki klasörleri zip yapabiliyosa mail klasörünü zipleyip blue'yla bilgisayarına gönderebilirsin ;) :)
[post=180131]Quoted post[/post]​

kardişşş bu dediğin oluyosa haberimiz olsun mesajlar için deil ama başka şeyler için güsel olur deneyenler bizleri haberdar etsin plizzzzz :horse:

wapcimor

Üye
zaten tel deki bütün dosyalar bt ile gider.eğer gönder seceneği yoksa dosya uzantıını silince gönder seceneği gelir.zipman e filan ne gerek war

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by wapcimor@Sep 29 2005, 07:29 PM
zaten tel deki bütün dosyalar bt ile gider.eğer gönder seceneği yoksa dosya uzantıını silince gönder seceneği gelir.zipman e filan ne gerek war
[post=180835]Quoted post[/post]​

:wacko:

Nike

Üye
    Konu Sahibi
Message storeyi önerirmisiniz

warrior

Üye
Originally posted by dustqm+Sep 28 2005, 07:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(dustqm &#064; Sep 28 2005, 07:42 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Sep 27 2005, 07:48 PM
[post=179028]Quoted post[/post]​

C:/system/mail klasörünü e:/ ye kopyalayacak card readerı varsa onunla bilgisayara atacak başka türlü bi yol yok bildiğim kadarıyla... ;)
[post=179909]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
işte diyorum size abii ;) en iisi KART OKUYUCU,,,,,mawi dişe laf yok ama :nono:

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
Originally posted by wapcimor@Sep 29 2005, 07:29 PM
[post=180835]Quoted post[/post]​
Senin dediğinde tek tek gönderirsen olur. Ama varsay ki arkadaşın 900 tane mesajı olsun. (Benim bi arkadaşın öle de :D olamaz demeyin yane. Arşiv diye saklıo :D )

wapcimor

Üye
yaw ne card reader ı ya.bt zaten car reader la aynı işi görür.ama biraz daha yavaşlatılmısı.pc suite baglantı yazptınmı gerisi kolay.

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by wapcimor@Oct 1 2005, 11:16 PM
yaw ne card reader ı ya.bt zaten car reader la aynı işi görür.ama biraz daha yavaşlatılmısı.pc suite baglantı yazptınmı gerisi kolay.
[post=182898]Quoted post[/post]​

biraz yavaşlatılmışı mı bence hiç card reader görmemişsin sen nıhahahah :haha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...