Uzaylılar Var Mı ? - Belgesel Tadında Video Serisi Bölüm 1

Sponsorlu Bağlantılar

yenijenerasyon

yenijenerasyon

Üye
    Konu Sahibi
Uzaylılar Var Mı ? - Belgesel Tadında Video Serisi Bölüm 1
Merhaba arkadaşlar.
Belgesel kıvamında bilgilendirici ve bilimsel araştırmalara dayanan "uzaylılar var mı ?" konulu video serisine başlamış bulunmaktayım.
Tamamen bilimsel ispatlar ve hesaplamalarla uzaylıların olup olmadığını hep beraber inceleyelim.

Bölüm 3

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bölüm 2

Bölüm1

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Dede

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

KayraBey

KayraBey

Üye
Hadi bakalım. Var mı yok mu karar verelim...

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Biz varız yetmezmi?

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Dede
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Yalnız olmadığımıza inanıyorum :oke: :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
98farom98

98farom98

Üye
Ya aslında kesinlikle yalnız değiliz cinler,şeytanlar vs... var ama uzaylı diye bir şey yoktur.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Yahu baştan alalım konuyu. Uzaylı kelimesi zaten yanlış bir terim değil midir. Bizim gezegenimiz de uzayda değil mi? Ufak bir çıkarımla biz de uzaylı olmuyor muyuz?

Olaya şu yönden bakmak gerekir: Evrende gezegenimiz dışında bir yerde, herhangi bir yerde yaşam belirtisi, organizma, varlık vs. var mı?Varsa bizim gibi insan mı, nasıl bir varlık?

Ben konuya bu şekilde yaklaşılması taraftarıyım.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
98farom98

98farom98

Üye
Olabilir

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Bu tür belgeselleri izlemek istiyorum ama bir zaman sonra sıkacağını düşünüyorum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:oke: bence var olmasaydı bilim kurgu filmleri beslenemezdi :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
yenijenerasyon

yenijenerasyon

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim :)

Hadi bakalım. Var mı yok mu karar verelim...

Elbette... Siz karar verin diye yapıyorum bu videoları :)

Yalnız olmadığımıza inanıyorum :oke: :tebessüm:

Ben de öyle düşünüyorum :)

Yahu baştan alalım konuyu. Uzaylı kelimesi zaten yanlış bir terim değil midir. Bizim gezegenimiz de uzayda değil mi? Ufak bir çıkarımla biz de uzaylı olmuyor muyuz?

Olaya şu yönden bakmak gerekir: Evrende gezegenimiz dışında bir yerde, herhangi bir yerde yaşam belirtisi, organizma, varlık vs. var mı?Varsa bizim gibi insan mı, nasıl bir varlık?

Ben konuya bu şekilde yaklaşılması taraftarıyım.

Kesinlikle haklısınız. Uzaylı başlığını kullanmamın sebebi hem kısa, hem de insanların geneli tarafından anlaşılacak bir başlık olmasıdır.
İşin köküne inip "alien" kelimesini uzaylı oalrak çeviren kişiye sormak lazıma slında bunu, daha iyi bir karşılık bulamaz mıydın diye :)

Bu tür belgeselleri izlemek istiyorum ama bir zaman sonra sıkacağını düşünüyorum

Sıkmayacak ve akıcı şekilde videolar yapmaya çalışıyorum. Şu an ikinci bölüm üzerinde çalışıyorum. Daha iyi bir bölüm olacak izleyiniz :)

yenijenerasyon

yenijenerasyon

Üye
    Konu Sahibi
edit.​

Son düzenleme:
muhsin15

muhsin15

Üye
abi Allahınızı seversiniz yüzlerce ışık yılı gidip başka varlıklar bulup bir selam vermeden gerimi dönersiniz :)

yenijenerasyon

yenijenerasyon

Üye
    Konu Sahibi
3. bölüm yayınlanmıştır herkese iyi seyirler diliyorum ve bir not eklemek istiyorum :)

Videoya geçmeden önce şunu belirteyim arkadaşlar:
Video yapımında çok uğraştım. Gerekli bilgileri derlemek, bunların bazılarını Türkçe'ye çevirmek (çünkü bu konularda yeterli Türkçe kaynak bulmak çok zor), kulağa hitap edecek müzikleri bulmak ve müzik sahiplerinden kullanım izni almak vesaire... bu videonun yapımı toplam 3 günümü aldı.
Evet, baştan savma bir video olmaması için 3 gün boyunca çabaladım.
İşte bu da benim farkım :) İzleyiciye değer veriyorum.

Sizlerden ricam: eğer beğendiyseniz "bunu beğendim", beğenmediyseniz "bunu beğenmedim" tuşuna tıklayıp en azından emeklerimin karşılığını almış olmayı görmeme yardımcı olunuz :)

Ayrıca top 10 videolar serisine de başlamış bulunmaktayım. Yeni videoları kaçırmamak için lütfen abone olunuz.

mürteza16

mürteza16

Üye

• Beğen
Tepkiler: yenijenerasyon

Üst Alt