Uyuşturucu kullanan ünlüler!!

Sponsorlu Bağlantılar

ĄRMOЙİ

ĄRMOЙİ

Üye
Uyuşturucu kullanan ünlüler!!
İşte geçmişten günümüze uyuşturucu kullanan ünlüler... İsimleri okuyunca siz de şaşıracaksınız.

Yıldız TİLBE : 1996 yılında esrar kullandığı için gözaltına alındı. Tilbe, Balıklı Rum Hastanesi’nde esrardan kurtulmak için tedavi gördü…

Kenan KALAV : Bir zamanlar şöhretli bir sinema oyuncusu iken 1991 yılında İspanya’da uyuşturucu kuryeliği yaptığı ve kullandığı için yakalanarak hapis cezası aldı. Bu olayda Seren Serengil’le annesinin adı da geçti…

Niran ÜNSAL : Şarkıcı Niran Ünsal kendisiyle birlikte eski eşi Peker Açıkalın’ın da uyuşturucu kullandığını, “Peker’in yüzüne bir bakın, uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlarsınız” demişti.

İbrahim TATLISES : Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bir televizyon programında geçmişte uyuşturucuyu denediğini gençlerin kesinlikle uzak durması gerektiğini kendisi açıklamıştı…

Zümre : Ünlü dansöz Zümre, kokain kullanmaktan yakalanmıştı… Zümre “Arkadaşlarımın kurbanı oldu. Ama bu olaydan sonra eve gidip abdest aldım, Yasin-i Şerif okuyup tövbe ettim” dedi…

Gözde TAN : Narkotik dedektifleri tarafından gözaltına alınan ünlü manken kokainle Amerika’da tanıştığını ve ünlü simalar “Ebru Şallı, Leyla Adalı, Yasemin Kozanoğlu” ile birlikte kokain partilerine katıldığını 1995 yılında açıklamıştı…

Özlem TEKİN : 1997 yılında polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda göz altına alınanlar arasında Özlem TEKİN’le birlikte Sevda Demirel ve Sibel Gökçe de vardı…

Azer BÜLBÜL : Şarkıcı Azer Bülbül’de bir zamanlar uyuşturucunun pençesindeydi… Tedavi gördü “Uyuşturucuya tövbe ettim” dedi…

Münir ÖZKUL : Türk Tiyatrosunun duayenlerinden Münir Özkul’ da esrardan eroine tüm uyuşturucuları denemişti… Ünlü oyuncu “Kendimi arıyordum galiba. Meğer ben buradaymışım” diyor o günleri anlatırken…

Okan KARACAN : Ünlü Radyocu, sunucu, oyuncu Okan Karacan’da uyuşturucu madde kullanımını teşvik ve müşteri bulmaktan gözaltına alındı…

Seda ERTAN; Kokain operasyonunda gözaltına alındı ve daha sonra serbest bırakıldı... Ne var ki bu arada "bazı mankenler zayıflamak için kokain kullanıyorlar" açıklaması gündeme bomba gibi düştü...

Selin TOKTAY;Manken Seda Ertan'ın sözlerinden sonra polis Selin Toktay'ın ifadesini aldı. Selin Toktay uyuşturucu kullanılan ortamlarda bile bulunmadığını belirterek, "Ben uzun bir süreden beri 'Bulumi-doymaz iştah' hastasıyım. Dolayısıyla bu hastalık nedeniyle kilolu kalmam mümkün olmadığı için de zayıf bir görünümdeyim. Son dönemlerdeki bütün çabam ise hastalığı yenmek üzerinedir" dedi.

Fatih ÜREK; İstanbul sosyetesine bomba gibi düşen VIP Operasyonu'nda gözaltına alınan şarkıcı Fatih Ürek başta olmak üzere sanıklar, sorgularından kokain kullandıklarını itiraf etti. Fatih Ürek de, ifadesinde şunları bildirdi: 'Birkaç yıldır uyuşturucu kullanıyorum. Türkiye'de hiç kullanmadım. Yurtdışı seyahatlerim sırasında kullandığım bazı maddeler var. Kokainle burada tanıştım. Ancak hep konser için gittiğimde yurtdışında içtim.' Ürek, Avusturya, Almanya, Fransa gibi ülkelerde kendisine uyuşturucu temin eden bazı kişilerin ismini verdi.

Ve uyuşturucu kullandıklarına dair iddialar olan daha birçok ünlü şarkıcı ve grup...Bu isimler sadece iddiadan ibaret olduğu için ahlaki açıdan yazmak uygun düşmez diye sadece yukarda uyuşturucu kullandıkları kesin olan kişileri yazdım.
Aslında çok renkli eğlenceli gibi görünen hayatlar aslında bir bataklıktan ibaret ne yazıkki...Biz gençlere çok farklı açıdan empoze edilen sözüm ona renkli hayatlar insanları yutan bir bataklık...Hakikaten işini yapan biz gençlere yol gösteren "sanatçı" diyebileceğimiz insanların sayısı oldukça az ülkemizde.Umarım yeni nesille bu açık kapanırda bu gibi haberler yerine ülkemizde, dünyada birçok yararlı faaliyete imzasını atmış "sanatçılarımızı" konuşuruz.Onlarla övünürüz.

• Beğen
Tepkiler: Hkn's

Aziz™

Aziz™

Üye
:oha::hmmm

Hkn's

Üye
Azer BÜLBÜL : Şarkıcı Azer Bülbül’de bir zamanlar uyuşturucunun pençesindeydi… Tedavi gördü “Uyuşturucuya tövbe ettim” dedi…
Bu adamda herşeye tövbe ediyor,güzel konu tşk