Uykuda yakami birakmayan ses

Sponsorlu Bağlantılar

pelın_

gecmıyo

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Karabasan gelmiş sana:korktum:

----------Eklendi @ 22:01:14 ---------- Yazıldı @ 21:58:40 ----------

nasıl olcakmıs o pekı valla ben ben cok kotu oluyoruym artık resmen sesım cıkıyo barıyorum ama benı duyan yok sankı hıc bıtmıycek gıbı bıde nedense hep sırt ustu yattıgımda oluyo artık sırt ustu yatmıyorum batıl bı ınanç oldu bendekı bu durum ama bazı geceler uyumaktan korkuyorum hatta uyumadıgımda oluyoo napcam bılemıyorum dua edıyorum falan anca öle gecıyo sankı ama yardımm bılgısı olan
ben hep şöyle yaparım:
3 Nas 3 Felak birde Allah ım beni koru gibisinden dualar ederim eğer dua etmessem kesinlikle içim rahat olmaz hep bi korku içinde kalırım.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
alti yildir gece gunduz kulaklarim cinliyor su an bile cinliyor uyudugum zaman garip sesler cigliklar karabasanlar bazen ruyadayken ruyada oldugumun farkindayim anlicaginiz uyumak benim icin baska bisey

Bulut_86

Bulut_86

Üye
Namaz_Kalbin_Gıdasıdır_Kalbin_Gıdasını_Almazsan_Bi_Kapıyı_Kapatır_Diğer_Kapıyı_Açarsın... Dileğini_Kalpten_Gelerek_Herşeyin_Sahibinden_İste_ve_Ona_Sığın...Allah salık, şifa, huzur, mutluluk ve iman gücü versin...:bye2::sarıl:

bağdatlı

bağdatlı

Üye
Hocam meşgul olduğunuz işi öğrenebilir miyin? acaba bir sakıncası yoksa, Allah sizlere sağlık sıhhat versin...

pelın_

gecende ldu bana aynısı delı olcam cok fena bıısy allah kımseye vermesın ölumden beter bagır cagır kımse duymuyoo

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bana daha hiç gelmedi ama bi gün gelceğini biliyorum hepimize gelcek aslında.

pelın_

dua et gelmeın cok kotu bısıy

.BlueTR

.BlueTR

Üye
ediyorum zaten ama yinede içim rahat olmuyor nedense.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Uyumadan önce 7 sefer Ayetel kürsi,Nas ve Felak surelerini oku.İşe yarayacaktır :oke:

pelın_

Ya ne okursan oku geluyoo

.BlueTR

.BlueTR

Üye
etiketlere bakarmsınız yahu heleyse sonuncu çok güzel:ehe

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
psikolojik bişey psikoloğa gitsen iyi olur(psikologlar böyle şeylerin genelde eskiden geçirdiğin bir olayın anti tepkisi olduğunu söylüyorlar.)

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
Alistim artık

Utku

Utku

Üye
sende bence aşırı derecede depresif bozukluk var psikolağa görün

----------Eklendi @ 17:43:22 ---------- Yazıldı @ 17:21:01 ----------

ayrıca şöyle açıklayabilirim eğer duyduğun sesin kaynağını tespit edemediysen bu konuda bilimsel bir bilgi ile yardımcı olabilirim.İnsan beyni güncelleme ile çalışır.Demek istediğğim şu beyninde herşeyin(gördüğün) bir yazılımı mevcuttur.Beyin gördükleriin cinsi,özellikleri değiştikçe bu yazılımı günceller.Bazen hatlarda karışıklık olur ve beyin güncellemeyi yanlış yapar.Yani demek istediğim şu;beyin bir rüzgar sesi algılar ancak bunu bir insan sesi olarak günceller.Bunun sebebide o rüzgarın sesinin insan sesine benzemesidir.Örnek vereyim bende eskiden gece 10dan sonra 2-3 hafta boyunca hemen her gün arka bahçeden çekiç sesi gibi bir şey geliyordu ama ne olduğunu çözememiştim senin beynin bence böyle bir sesi sürekli duyarak ses kesilse bile beyninn bu sesin ne olduğunu anlayamayıp bilinçaltına kazımış olabilir. Biraz saçmaladım ama umarım anlamışsındır

fireman87

fireman87

Üye
Bunun doktorla felan alakası yok, biraz kendine çeki düzen ver, bikac gün kendin için bişey yap mutlu ol ne biliyim kız arkadasınla dolaş gez.. Bak o zaman nasıl düzeliyosun :oke:

dragic

dragic

Üye
Basit bi uyku problemi
insan uyudugu zaman beynin vücudu kitlediği bilinci kapattığı bir sistemi vardır. bu sistem düzgün çalışırsa uyandığımızda vücut kasları ve bilinç aynı anda açılır
Uyurgezerlik bu yazdığınız rahatsızlığın tam tersidir beyin kapalı vücut açık (uyurken cam silen bile var :)) sizdede beyin açık (yada yarı açık bilinç) vücut kitli...
işte bütün olay bu uykunuz düzen istiyor stres sıkıntı ve çok yağlı yemeklerden uzak durun Ve tabi Allah a şükür ve dua edin herşey Allah tan

pelın_

:aman2::aman2:

Üst Alt