Satılık / Takas uygun fiyata 1 yıldan fazla garantili zen 6

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
uygun fiyata 1 yıldan fazla garantili zen 6

cihazı ocak 2015 de kadıköydeki natiliusdan teknosadan almıştım askerde iken. Askerdeyken çok ışıme yaradı film izleme internet de surf gibi ama sivil hayat için fazla büyük. Sağlık memuru olarak görev yaptığım için nöbetlerde devamlı ayakdayım buna bağlı da formanın cebinde düşme riski yaşıyorum. Daha küçük ekranlı bir cihaz alacağım için satılıktır.

genel özellikleri 4 çekirdekli 1.6 ghz intel işlemci 2 gb ram 16 gb rom 13 arka 3 ön kamera 6 inç ekran 3200 mah lık batarya çift hatlı olması

cihazın yazılımsal ve donanımsal bir sıkıntısı bulunmamakla birlikte android 5.0 güncellemesi yapılmıştır.

resimlerde elimden geldiği kadar göstermeye çalıştım kenarlarında renk atması ve kılcal çizikler mevcuttur ama ekranı aldığım günden beri ekran koruyucu ile kullandığımdan kılcal çizik dahi yoktur.normal kullanımda 1.5 gün sarji gidiyor.

cihazın yanında sarj aleti (sony nin orjinal sarj aleti) kulaklık ve flash bellek takmak için otg kablosu kutusu ve bir adet bumper kılıf verilecektir. mantıklı takaslara açıığım sünnet gereği pazarlık yapılır. Alan arkadaşa hayırlı olmasını dilerim.
fiyatı 650 tl

veciixx

Üye
25 günlük lenovo k3 note var yurtdışı IMEI atılmış türkçe sorunsuz takas düşünürseniz

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz satılmak dan vazgeçilmiştir

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Kapatın hocam

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt