uygulamaları sd karta taşımak

Sponsorlu Bağlantılar

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaları sd karta taşımak
arkadaşlar galaxy fit kullanıyorum app2 sd diye bi program var bununla uygulamaları nasıl karta taşıyacağız yükledim ama çözemedim lütfen yardım edin

lerolande

lerolande

Üye
Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaların Yönetimi > " Hangi uygulamayı taşımak istiyosan üstüne bas " > SD Karta Taşı . Tamamdır :)

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
sd karta tasi butonu aktif değil ki kardeş sd karttan telefona tasiniyor ama telefondan karta tasinmiyor

lerolande

lerolande

Üye
sd karta tasi butonu aktif değil ki kardeş sd karttan telefona tasiniyor ama telefondan karta tasinmiyor

demekki taşınmış SD karta. şu an tüm uygulamaların SD kartta. denemek için içlerinden birini telefona taşı bakalım nolcak :)) sonra yine SD karta taşıyabiliyosan sorun yoktur kardeş :)

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor hafıza kartıni çıkardım uygulamaların bazıları hala görünüyor telefon hafızamda azaldı su appsd 2 programla nasıl yapıyoruz biliyormusun kardeş

lerolande

lerolande

Üye
olmuyor hafıza kartıni çıkardım uygulamaların bazıları hala görünüyor telefon hafızamda azaldı su appsd 2 programla nasıl yapıyoruz biliyormusun kardeş

görünmesi normal çünkü uygulama tümünü SD karta taşımıyor. onu çalıştırabilcek ufak bir bölümünü telefona bırakıyor. ;)

hhhgggffff

Üye
dostum bende de galaxy gio var aynı problemi bende yaşıyorum fakat telefonun garanti kapsamı dışına çıkmasını göze alıyorsan rootlayabilirsin o zaman bu problem ortadan kalkıyor ve demiş olduğun programı kullanabiliyorsun daha detaylı bilgi için rootlamayla ilgili foruma bakabilirsin

Sarangni

Sarangni

Üye
Root dışında bu işin kesin bir çözümü yok gibi görünüyor. Onun içinde cihazın garanti dışı kalmasını göze almanız gerekiyor şayet ben alamadığım için öylece duruyorlar.

lerolande

lerolande

Üye
yoksa root yapmadın mı daha ? ben root yaptığını göz önüne alarak söyledim. root yapmalısın bu özelliğni kullanmak istiyorsan :)

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
valla daha yeni aldım telefonu 2 hafta oldu açıkçası göze alamıyorum root yapmayi

xinsurer

xinsurer

Üye
app2 sd uygulaması tüm uygulamaları sd karta taşımaz sadece movable yani taşınabilir uygulamaları taşır, bunu da uygulama üzerinde görebilirsin. Tamamını taşımak için ya root işlemi yapacaksın ya da sitede başka bir yöntem daha var; http://www.maxicep.com/android-sist...n-sd-karta-tasiyin-ya-da-yukleyin-501210.html bunu yapabilirsin..
Başka da çözümü yok malesef, kolay gelsin.
Ben Gio'mu root' ladım rahat ettim, herşeyi yapabiliyorum :)

Terzi38

Terzi38

Üye
    Konu Sahibi
bilgiler için tsk ederim arkadaşlar artık root yapmayı düşüneceğim

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaların Yönetimi > " Hangi uygulamayı taşımak istiyosan üstüne bas " > SD Karta Taşı . Tamamdır :)
o kadar kolaymı sanıyosun datası telefonun içinde olanlar var onları nasıl taşıyacaksın link 2 sd yi kullanın