İndeks Uygulamalar Üzerine Çeşitli Modlamalar & Düzenlemeler


By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Mrb arkadaşlar burada modladığım uygulamaları ve videolarını paylaşacağım, (MOD NEDİR) Uygulama ve oyunlar da olan kapalı özellikleri aktif etmeye mod denir, yani ücretli uygulama yada reklamları kaldırmaya mod denir bu işlem kodlar ile olan birşeydir bunun içinde az da olsa kod bilgisi olması gerek, daha iyi anlaşılsın diye bir örnek vereyim linkdeki uc browseri hem türkçeleştirdim hem de modladım, peki nereyi modladım, UC BROWSER BURDAN BAKABİLİRSİNİZ youtubeden video indirme, sınırsız sekme, reklamları kaldırma ve tarayıcı kimliğini chrome olarak değiştirdim, kısacası mod budur dil dosyasını türkçeleştirmek de bir moddur istediğiniz uygulama olursa onlara da bakarım yorumlarınızı bekliyorumUc Browser 13.3 Türkçe Pro

Youtube Videom
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, arslanyurek, bveo1990 ve 2 diğerleri
ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Merhaba Hocam. Google Haberler uygulamasınıda modlayabilirmisin. Açtığımız bir haberde reklamlar çıkıyor...
 
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Bakarız
 
Son düzenleme:

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt