Uygulamalar İçin Jailbreak yapmaya değer mi?

• 15 Mart 2013
  • 578 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadadaşlar ipod touch 5'im elime ulaştı ama aklıma bir soru takıldı.Uygulama konusunda jailbreak yapmalı mıyım?Yoksa 25pp filan mı kullanmalıyım?Çünkü zaten tweakleri kullanmam sadece uygulama içinde stabillikten ödün vermek istemiyorum.Bide lütfen emek hırsızlığı filan demeyin.Öğrenciyim ve hak eden oyunları parayla alırım gerekirse cevap verenlere :tşk:

Yazan: big.LITTLE
  2. bana kalirsa yap.yapmayanmi var sanki.rahat ol kardesim ogrencisin bide o yuzden sorun yok

3. Ben Jailbreak ı hiç denemedim. Ama yapmayı istemiyorum. Telefonun performansını düşüreceğine inanıyorum.

caglarfurkan bunu beğendi.
  4. Jeilbreak yapmalısın. Bende iPod touch 4G 64GB kullanıyorum. Jeilbreak olmazsa kesinlikle kullanmam cihazi.

mesut1979 bunu beğendi.
  5. Bence de yap jb

mesut1979 bunu beğendi.
  6. Sadece oyun ve uygulama yüklemek için JB yapıyorsanız bence hiç yapmayın. Ha ben uygulama değil de tweak yüklemek için JB yapacağım diyorsanız hiç durmadan JB yapabilirsiniz..

7. Sadece uygulama yükleyeceksen 25pp yi kullan...

8. Hepinize çok :tşk: arkadaşlar şuan 25pp kullanıyorum ve hiç bir sorunum yok.İlerde ihtiyacım olursa yapacağım jb.Konu kilitlenebilir

9. Konu sahibinin isteği üzerine :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 21:35