uydu net

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stainless steel

stainless steel

Üye
    Konu Sahibi
uydu net
arkadaşlar uydunet nasıl birşey kulanan varmı nasıl paketleri memnunmusunuz uydu nete geçmek istiyorumda bilgilendirirseniz sevinirim.

vic353

vic353

Üye
uydunet 10 numaradır asla ve asla kopmaz ben eylülden beri kullanıyorum daha 1 kere bile kopmadı. 1 mbps limitsiz 29 tl sadece fiyatları da uygun. fazla indirmem 2-3 gb yeter bir ayda diyosan 5 mpbs paket 1 gb içinde 16 tl sonraki her gb başına 3 tl. sitesinde vardır daha ayrıntılısı.

ttnet e bin basar ttnet 8 mbps veriyom der ama 3-4 mbps yi geçemez uydunet kaç diyorsa o.

• Beğen
Tepkiler: Mertolozzi ve Soraux
Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
uydunet 10 numaradır asla ve asla kopmaz ben eylülden beri kullanıyorum daha 1 kere bile kopmadı. 1 mbps limitsiz 29 tl sadece fiyatları da uygun. fazla indirmem 2-3 gb yeter bir ayda diyosan 5 mpbs paket 1 gb içinde 16 tl sonraki her gb başına 3 tl. sitesinde vardır daha ayrıntılısı.

ttnet e bin basar ttnet 8 mbps veriyom der ama 3-4 mbps yi geçemez uydunet kaç diyorsa o.

Aynen öyle ben de 1mbps sınırsız kullanıyorum çok memnunum.

celatx

celatx

Üye
hiç düşünme direk geç benim bulunduğum yerde bağlantı noktası olmadığından geçemiyorum cepnet ile idare ediyoruz fiber di kabloları heralde bu yüzden hızlı ve kesintisiz

MetQ7

MetQ7

Üye
Hiç düşünmeden geç bence.Bir de süperonline var 10 mbps 49 tl ama tam bir bilgim yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt