uydu net kullanan var mı

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
uydu net kullanan var mı
kımler uydu net kullanıyor arkadaslar

vaterfa

vaterfa

Üye
ben kullaniyorum

vaterfa

vaterfa

Üye
ınternet hızı nasıl ve fıyatı sabıt mı hızı sabıt mı
kullandigim kampanya hala mevcutmu bilmiyorum, 33tl lik paket 1 mb/s internet 25 gb akn yaninda da teledunya dahil. hizindan ve fiyatindan memnunum hic bi zaman 33 tl yi gectigini gormedim hizi da akn yi gecmedigim zamanlarda yaklasik 2 mb veri indirmemi sagliyor am akn yi gecince hiz 300kb/s ye dusuyor

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
kullandigim kampanya hala mevcutmu bilmiyorum, 33tl lik paket 10 mbit internet 25 gb akn yaninda da teledunya dahil
uydu net kampanyaarı guzel ama
kullandigim kampanya hala mevcutmu bilmiyorum, 33tl lik paket 10 mbit internet 25 gb akn yaninda da teledunya dahil
uydu net guzel ama bulundugumuz yerde yok malesef ve mecburen ttnet gıbı bı soyguncu ınternet saglayıcısı kullanıyoruz senın dedıgın kampanyayı ben gormustum ama suan varmı bılmıyorum yenı cıkan kampanyalarda guzelde ıse yaramıyor

vaterfa

vaterfa

Üye
aynen kampanyalari guzel bu kampanyadan once 47 tl ye standart paket kullaniyordum 100kb/sn internet li sonra musteri hizmetleri arayip haber verdi boyle bi paket var istermisiniz diye bende tabi dedim, kampanyaya gectigim ilk ayda teledunyadaki tum kanallarda acikti

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
aynen kampanyalari guzel bu kampanyadan once 47 tl ye standart paket kullaniyordum 100kb/sn internet li sonra musteri hizmetleri arayip haber verdi boyle bi paket var istermisiniz diye bende tabi dedim, kampanyaya gectigim ilk ayda teledunyadaki tum kanallarda acikti
bana tek ınternet lazım ama oda uydu net uygundu ama alt yapı yokmu
bu kampanyalarda guzel ama dedıgım gıbı alt yapı yok

vaterfa

vaterfa

Üye
bizde unide arkadasin evine alicaktik ama ilde komple altyapi yokmus

serinaga

serinaga

Üye
Bir zamanlar, yani çoook zaman önce gıcık telekom sabit ücret inadına uydunet'e geçmiştim, o gün bu gündür kullanıyorum, hiç sıkıntı yapmadı, 10 Mbit hız ve 50 Gb. AKN + Teledünya HD için 49 TL. ödüyorum, çoookta memnunum.

mTalk'tan Lumia 1520 ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
kralberk13

kralberk13

Üye
ben kullanıyorum

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bir zamanlar, yani çoook zaman önce gıcık telekom sabit ücret inadına uydunet'e geçmiştim, o gün bu gündür kullanıyorum, hiç sıkıntı yapmadı, 10 Mbit hız ve 50 Gb. AKN + Teledünya HD için 49 TL. ödüyorum, çoookta memnunum.

mTalk'tan Lumia 1520 ile gönderildi
Her yerde olsa guzel olur

vaterfa

vaterfa

Üye
@phasan vodafonun interneti var ona bi sor istersen onun da fiyati iyiydi, sorun cikacagini da sanmiyorum ttnetin altyapisini kullaniyor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
@phasan vodafonun interneti var ona bi sor istersen onun da fiyati iyiydi, sorun cikacagini da sanmiyorum ttnetin altyapisini kullaniyor
Ttnet baglı olmasını istemiyorum da sikayet varda cok sikayetci olan varmi vodafone net ten

vaterfa

vaterfa

Üye
hic bakmadim bilmiyorum

skortul

Üye
ben kullanmıyorum
karsiyim karsiim ben calismaya karsiyim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben Soru Ne