Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Uydu Alıcısı Tavsiyesi
Arkadaşlar 56 Ekran Led Tv'im Var Buna Uydu Alıcısı Almayı Düşünüyorum Neler Önerirsiniz?

Aradığım Birkaç Özellik;

Hd Kanal Desteklemesi
Biss Desteği
Akıcı Olması
Usb
Güncelleme Desteği

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Bütçe max 400 tl

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
400 Tlye Uydu Alıcmı Alacaksın?

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
haqanguven

haqanguven

Üye
Next dışına çıkma derim. İnternet üzerinden şifre çözme özelliği de var. Şampiyonlar ligi ve uefa maçlarını yabancı uydularda yayınlanan şifreli kanalları çözmesi sayesinde izleyebilirsin. Ben 170 liralık next mini HD mavi renk kullanıyorum ve çokta memnunum

İstediğin tüm özelliklerde mevcuttur

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
400 Tlye Uydu Alıcmı Alacaksın?
Max limit hocam
Next dışına çıkma derim. İnternet üzerinden şifre çözme özelliği de var. Şampiyonlar ligi ve uefa maçlarını yabancı uydularda yayınlanan şifreli kanalları çözmesi sayesinde izleyebilirsin. Ben 170 liralık next mini HD mavi renk kullanıyorum ve çokta memnunum

İstediğin tüm özelliklerde mevcuttur
yabancı uydu kurmak için ekstra şeyler gerekiyor diye biliyorum önerine bakıcam teşekkürler :oke:

haqanguven

haqanguven

Üye
Max limit hocam
yabancı uydu kurmak için ekstra şeyler gerekiyor diye biliyorum önerine bakıcam teşekkürler :oke
Evet. Switch ve bir anten daha
Aşağıdaki bağlantıdan next cihazlarına ve özelliklerine bakabilirsin
Kolay gelsin

iizzz

iizzz

Üye
limit biraz yüksek bu akadar para verilmez.100.gecirme.senin istediğin.özelikler yeni cıkan cihazlarda var.genede senin tercihin.

Son düzenleme:
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Evet. Switch ve bir anten daha
Aşağıdaki bağlantıdan next cihazlarına ve özelliklerine bakabilirsin
Kolay gelsin

Tamam teşekkürler bakıcm başka önerilerde açığım bu arada
limit biraz yüksek bu akadar para verilmez.100.gecirme.senin istediğin.özelikler yeni cıkan cihazlarda var.genede senin tercihin.
hocam teknoloji gelişiyor git gide ileriye dönük çok özellikli birşey almak istiyorum bütçeyi bundan dolayı biraz yüksek tuttum

iizzz

iizzz

Üye
Tamam teşekkürler bakıcm başka önerilerde açığım bu arada
hocam teknoloji gelişiyor git gide ileriye dönük çok özellikli birşey almak istiyorum bütçeyi bundan dolayı biraz yüksek tuttum
teknolicye başa cıkamasın.bu gün bi cihaz geliyo cihaz bucuyo .yarın daha iyisi geliyo.yinede.tavsi.Next Machina mini hd.bu cihazı bekle.cok yakında cıkacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
remixtik

remixtik

Üye
Ben uyducu olarak sizin aradığınız özelliklerde Redline ts 7500 var cccam youcam newcamd var ve yazılım desteği var kendi desteğide var

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt