Uyarı veren yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Uyarı veren yönetici
Mesaj atabilir mi?
Çıldırıcam artık hangi mesajımda ne varsa sürekli uyarıda uyarı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Son uyarınla beraber tam 6 kere "uygunsuz konuşma" cezası aldın. Forum kuralları belli olmasına rağmen, çok defa konularda ve pmden üyelere karşı tartışma çıkarabilecek, aşağılayıcı mesajlar yazmamanız gerektiğini söyledik. Daha önceki 5 cezadan sonra mesajlarına dikkat etmen gerektiğini öğrenmen gerekirdi.

Hangi mesajdan ceza aldığını söyleyecek olursam; "yaşın küçük, sesini kes"

Üyelere karşı asla böyle bir mesaj yazamazsın. Ben veya başkası şimdi bu konuya "kes sesini" dese hoşuna gitmezdi değil mi ? Daha önce çok defa görmezlikten geldik tartışma mesajlarını, silmekle yetindik. Bundan sonra ektradan sözlü uyarıya gerek olduğunu hiç düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Hangi üyeye pm'den aşağılayıcı mesaj yazmışım ben Allah aşkına? Bana mesaj atan telefonun nasıl bende almayı düşünüyorum diyor o kadar. Başka mesaj yok bende.
Diğerine de burada cevap vermeyeceğim. Mesaj atın dedim buraya yazın demedim.
Belki öyle yazmamam gerekirdi ama haklı kişi benim burada.

Ozan

Ozan

Admin
Bazen tepkilerinizde haklı olabilirsiniz ancak uygunsuz konuşma ceza puanı gerektirir. Bu konuda haklılığa bakmayıp daha çok forum içerisinde sarf edilen sözlere ve davranışlara bakıyoruz maalesef. Hakkınızı, uygunsuz konuşmayarak da savunabilirsiniz.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Senin aldığın uyarı bence normal en azından forumdan uzaklaştırılmamışsın , daha önce sadece ima'da bulunduğum için bir hafta ban yemiştim.

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al ve Nextman
xmustx

xmustx

Üye
Ben 3 uyarı puanı almıştım fakat şikayet etmedim :) benim puan gerekçem hangi cümlelere dayanıyor merak ettim doğrusu

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Benim şikayetim farklı
Gerekli cevabı da aldım

Üst Alt