• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Uyanın türkler uyanın...çin geçmişinizi silmek istiyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uzunaslan

uzunaslan

Üye
    Konu Sahibi
Uyanın türkler uyanın...çin geçmişinizi silmek istiyor..
Yayin Tarihi 9 Aralık, 2007
Kategori

Çin’de saklanan Türk Piramitleri

Uygur bölgesinde bulunan, Mısır piramitlerinden yüzyıllarca önce yapılan ve Mısır piramitlerinden daha yüksek/büyük olan piramitleri yapan Türklerdir. Çin hükümeti buraya girişi tamamı ile yasaklamıştır. Çünkü bu piramitlerin içinde proto-Türk yazılar mevcut. Arkeologların dahi girişine kati surette izin verilmiyor. Çünkü dünya tarihinin tekrar yazılması gerekebilir.
Bugün Çin sınırları içerisinde yer alan, Xian şehrine 100 km uzaklıkta qin ling shan dağlarında Ön-Türk uygarlıklarından birisi tarafından inşa edilmiş, etrafında irili ufaklı 100 adet piramitle beraber, 300 metre yüksekliğinde bir piramit bulunmaktadır;

BEYAZ PİRAMİT

Beyaz Piramit’in ikinci dünya savaşı sırasında çin’e yardım malzemesi götüren bir C-54 uçağından çekilen fotoğrafı 1957 yılında ilk kez life dergisinde yayınlanmıştır.
Bu piramitleri araştırmak üzere 1994 yılında şensi bölgesinde bir araştırma gezisi yapan alman bilim adamı hartwig hausdof kendi koleksiyonundan birkaç resmin halka açılmasına izin vermiştir. hausdorf’a göre piramitlerin yapım tarihi en az M.Ö. 2500’ler civarındadır.
Bölge çin tarafından yasak bölge ilan edilmiş olduğundan dolayı piramitler içerisinde bulunan mısır medeniyetinden çok ileri bir teknikle mumyalanmış olan cesetler ve Ön-Türkçe yazıtlar üzerinde araştırma yapılamamaktadır.
Piramitlerin ebat, orijinal şekil ve büyüklükleri ,dikkat çekmemesi açısından Çin hükümeti tarafından maksatlı olarak tahrip ve kamufle edilmiştir.Piramitlerin üst tarafları kesilmiş ve üstleri toprakla doldurulup, kamuflaj amacıyla ağaçlandırılmıştır .
Tüm İnsanlık tarihini değiştirerek;

MEDENİYETİN ASIL YARATICISININ TÜRKLER OLDUĞU SONUCUNU DOĞURAN, bu olağanüstü keşif batılı bilim adamları(!) tarafından ısrarla görmezlikten gelinmekte ve insanlığın bilgisinden daha uzun süre saklanması mümkün olmayan bu piramitleri başka bir uygarlığa mal etmeyi amaçlayan maksatlı çalışmalar yapılmaktadır…

ARKADAŞLAR HERKES BUNU BİLMELİ....SİZ BU BİLGİ HAKKINDA ARAŞTIRMALAR YAPIN....YÜZDE YÜZ GERÇEK...HEPİMİZ DUYARLI OLUP BUNUN PEŞİNİ BIRAKMAYALIM...
İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: FlashWampir, msbilgin, mekanik ve 4 diğerleri

Perfect!

Üye
Aslında tüm dünyanın türk olduğu teorisini anlatan bir kitap var ey dünya insanları hepiniz TÜRKSÜNÜZ Diye isteyenler okusun bence güzel bir kitap yazarı Gene D. Matlock.

lovestar

lovestar

Üye
metal fırtına 4 de bu konudan bahsediliyordu...okumanızı tavsiye ederim...önemli bilgiler için teşekkürler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağolasın bu bilgiden haberim yoktu...

SeRKaNCa16

Üye
paylasım ıcın cokk tesekkurler..

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Metal Fırtına'da bahsediyodu.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkùrler arkadaşım ilk kez duydum

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bende okumuştum metal fırtınayı.Ben artık pes ettim Türkler premitleri yaptıgına nasıl olsa Tümdünya inanmaz.Görsek ne olur görmesek ne olur

haltie

haltie

Üye
sahip çıkmazsak silinir

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
sahip çıkmazsak silinir
Gönül isterki silinmesin adamlar ağaçlandırmış ve üzerinede bol bol toprak dökmüş.Bilim adamlarının oraya gelmesi yasak ama hemen yakınlarında tarım yapmak serbest.BU çinlileri tekrar vergiye bağlamazsak adam olmayacaklar:d:

Emperian

Emperian

Üye
sahip çıkmazsak silinir

kardeş iyi hoşta nasıl sahip çıkalım.
Göster bir yol tamam.
Çine savaş mı açalım?
Tüm dünya BIZE karşı! Bunu 19 yy - 20 yy savaşlarının hepsinde gösterdiler.
Ben şahsen bize dost bir tek Iran'ı görüyorum.
Iranla birleşip pers-türk birligi kurmalı.
Neden diyorsanız, Türklere tek başına yaptırtmazlar, Iran'ada. Biz 300'ü aşkın yıldır savaşmıyoruz..

haltie

haltie

Üye
kardeş iyi hoşta nasıl sahip çıkalım.
Göster bir yol tamam.
Çine savaş mı açalım?
Tüm dünya BIZE karşı! Bunu 19 yy - 20 yy savaşlarının hepsinde gösterdiler.
Ben şahsen bize dost bir tek Iran'ı görüyorum.
Iranla birleşip pers-türk birligi kurmalı.
Neden diyorsanız, Türklere tek başına yaptırtmazlar, Iran'ada. Biz 300'ü aşkın yıldır savaşmıyoruz..

sahip çıkmak illa savaşla olmaz ki.mesela tarihimizi okuyarak okutarak başlayabiliriz;)

güçlü olursak herkes dost olur merak etme.

iran ilk atom bombasını bizde denerse şaşırma.amerikan üssüyüz resmen.kültürümüze özümüze sahip çıkmalıyız.iran neden bir olalım ki .eğer o dediğin olursa dünyada neler olur biliyomusun yada türkiyede.çünkü bağımlı bir ülkeyiz

mekanik

Üye
bu adamlar fazla kaşınıyo var başlarına bi çıkacak...

Emperian

Emperian

Üye
sahip çıkmak illa savaşla olmaz ki.mesela tarihimizi okuyarak okutarak başlayabiliriz;)

iran ilk atom bombasını bizde denerse şaşırma.amerikan üssüyüz resmen.kültürümüze özümüze sahip çıkmalıyız.iran neden bir olalım ki .eğer o dediğin olursa dünyada neler olur biliyomusun yada türkiyede.çünkü bağımlı bir ülkeyiz

kardeş ingilizler çanakkalede gökten bir çivi atar.

Atılan çivi savaş ahlakına uygun degildir, şerefs!zliktir.

Bunu aynen düşmana bildirirler.

Düşmandan gelen cevap "dogrudur bu çivi insanlara karşı kullanılmaz fakat siz insan degilsiniz"

aradan onlarca yıl geçer vietnam savaşı aynı çivi gene sahnede. Amerikalılar atıyor bu sefer.

vietnamlılar karşı çıkıyor fakat cevap çanakkalede bize söylenen şey

bu adamlar ilk fırsatta bunları tekrarlayacak Allah TURK'ün yardımcısı olsun

+

ya biz iranın yıkılışını görecez yada onlar bizim. Bu yüzden dost olmalıyız

haltie

haltie

Üye
kardeş ingilizler çanakkalede gökten bir çivi atar.

Atılan çivi savaş ahlakına uygun degildir, şerefs!zliktir.

Bunu aynen düşmana bildirirler.

Düşmandan gelen cevap "dogrudur bu çivi insanlara karşı kullanılmaz fakat siz insan degilsiniz"

aradan onlarca yıl geçer vietnam savaşı aynı çivi gene sahnede. Amerikalılar atıyor bu sefer.

vietnamlılar karşı çıkıyor fakat cevap çanakkalede bize söylenen şey

bu adamlar ilk fırsatta bunları tekrarlayacak Allah TURK'ün yardımcısı olsun

+

ya biz iranın yıkılışını görecez yada onlar bizim. Bu yüzden dost olmalıyız

sana katılıyorum sonuna kadar.bende bunu diyorum ama iranla bir yakınlaşma asıl felaketi doğrurur.amaçları o birliği engellemek zaten her ülkeyi tek ve güçsüz hale getirerek sömürmek.ama uzun vadede bir şeyler yapılabilir.birlikler oluşturulabilir.Irak kaybedilmiş durumda bir daha toparlanması İMKANSIZ.artık orası bir modern amerikan sömürgesi.Filistin perişan Afganistan Pakistan avuçlarının içinde şuan en güçlü ve dik duran devler İran bu yüzden Ahmedinejada çok büyük saygı duyuyorum.Allah yardımız olsun umarım kendinden önce ülkesi düşünen seven insanlar haline gelebiliriz.

batukral

batukral

Üye
Sağol arkdaş çok değişik ???

uzunaslan

uzunaslan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar araştırmacı bir tarih uzmanı eğer bu pramitler gün ışığına çıkarsa yazını daha önceleri bulunduğunu....hatta şuanki teknolojinin ana kaynyğı sayılabilecek bulgular bulunuyormuş...alman araştırmacı sadece dıştan inceleyebilmiş...

--------------- Ekleme ---------------

bu çok önemli...tolkien yani yüzüklerin efendisini yazarı bir tarihleeri olmadığı için ancak ellerinden bu geliyor..ama biz bir anlaya bilsek kendi tarihimizi dünya durdururuz...onun için internette sadece 10 dakikanızı ayırın yeter...geçmişini bilmeyen,yok olmaya mahkumdur...

yorumlarınız için teşekkürler..

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler bilgi için

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
dünya bilse nolur bişi değişmez çin bizimmi olcak hayır bırakın herşey yerli yerinde kalsın saten kendi dertlerimiz sorunlarımız varken bana göre banane bu piramitten isterse babam yapsın çin saklasın farketmez ben önüm bakarım.ATATÜRK ün ilkerlerine bakarım ben bunlar en önemlisi. napalım piramiti çin i boş işler bunlar ama .bilgin için saol

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye

aynı görüşteyim herşey savaş değil önce ben ülkemi seviyorum diyen insanların tarihini ne kadar biliyor ona bakılmalı önce tarihimizi bi öğrenmeli İran konusunda yorum yapamıyorum daha İran'ı dostumuz sanıyorsanız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt