Ütopya

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Aslında grup kurdu o ama tek kişilik :)
Grubunda barınamayanları yanına alacak tabi Türkan'ın grubuna girip günde 3 öğün fırça yemek isteyen olurmu bilemem. Birde sabah erken kalkma muhabbeti var :D

Altar'a gel dedi, gelmedi, yaşlı tribi var onda yok ben erken kalktım yok ben bunu yaptım

SHS

SHS

Üye
Yeni yarışmacı Furkan, Kurre'ye aşık

0MG90

0MG90

Üye
Dizi gibi mübarek :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Bu Furkan zaten dışarıdan kurreye aşık olarak gelmiş ve bunu bilerek yarışmaya sokuyorlar elemanı orada kalırsa ve Semih le kavga ederlerse hiç sasırmam.
Umarım elenir hafta sonu.

Hani olayların gerçeklıgını sorgulamıyorum ama işler karıssın diyede acunun elinden geleni yaptığı belli oluyor.

mürteza16

mürteza16

Üye
Yeni gelenler hep Serkanlara geliyor. Gidenlerde Serkanlardan gidiyor. Bu böyle 7 ay boyunca gider.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yeni gelenler hep Serkanlara geliyor. Gidenlerde Serkanlardan gidiyor. Bu böyle 7 ay boyunca gider.

Yapacak iş güç yok boyuna yatıyorlar o yüzden gidiyorlar.
Adamları atmışlar eve reçel süt satıp iş kurun diyorlar, üç kuruş para kazanıyorlar oda zaten mıdelerıne ve faturalara gıdıyor.

• Beğen
Tepkiler: SHS ve mürteza16
SHS

SHS

Üye
Bu Furkan zaten dışarıdan kurreye aşık olarak gelmiş ve bunu bilerek yarışmaya sokuyorlar elemanı orada kalırsa ve Semih le kavga ederlerse hiç sasırmam.
Umarım elenir hafta sonu.

Hani olayların gerçeklıgını sorgulamıyorum ama işler karıssın diyede acunun elinden geleni yaptığı belli oluyor.

Kavgacı bir tipe benziyor zaten, ikinci yumruk vakası olabilir

Format çok saçma biri eleniyor hop biri geliyor sonsuz olacak yarışma :ehe

mürteza16

mürteza16

Üye
İkinci yumruk vakası kesin olur. Çünkü o da Kurre'yi seviyor. Semih bunu anlarsa kavga çıkar. İç savaş çıkacak.

The Pancar

The Pancar

Üye
Semih fiziksel siddet uygulayacak bir tip değil, sözleriyle nakavt eder furkanı. Furkan fiziksel siddet uygularsa diskalifiye olur ama furkan halkın gözünden çoktan elendi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Baris semihe kurre benim bacım dedi ama furkan için öyle değil kurreyı sevıyor dedi.
Semih konuscam diyor muratta konuşursan karşı grup onu tutar diyor

The Pancar

The Pancar

Üye
mürteza16

mürteza16

Üye
Tv'de göstermiyor o kısmı.
Bugün olduysa eğer iki gün sonra tv'de olur heralde.

SHS

SHS

Üye
Semih denilen şahıs yine yaptı yapacağını

The Pancar

The Pancar

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
mürteza16

mürteza16

Üye