Üst kat komşum melahat ablanın uyurgezerliği

Sponsorlu Bağlantılar

caferdondu

caferdondu

Üye
    Konu Sahibi
Üst kat komşum melahat ablanın uyurgezerliği
Başıma dert oldu. kadın gece evinden çıkıp apartmanda dolaşıyor. sonra benim kapımın önünde uyukluyor. kedime süt çıkarmıştım. sigara içmiştim içerisi sigara kokmasın diye pencereyi açtım. sonra televizyonda birşey olmadığını görünce biraz dışarı çıkayım dedim. geceleri dışarıda dolaşmayı severim. çünkü gece belki yan kesiciler, hırsızlar falan belki bana sataşırlar da macera olur diye. ama bugüne kadar hiçbirşey olmadı.demek ki türkiye çok güvenli bir yer.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:ohannes:

• Beğen
Tepkiler: caferdondu
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bende en sonunu melahat ablaya bagliyacan sandim haybeye okudum
Baslik yaniltici olmus :D

• Beğen
Tepkiler: Dede ve caferdondu
0MG90

0MG90

Üye
Bunu yazmak için ne kadar uğraştın? :hmmm

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Konu bütünlüğü harika :D

• Beğen
Tepkiler: Türk-X
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
O değil de kediye ne oldu. ... :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bak hele :D

MaxipmaN

Üye
:tşk:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:rica:

MaxipmaN

Üye
zaten cafer dayak yemeyi seviyo yan kesiciler sıkıntı olmaz

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Başıma dert oldu. kadın gece evinden çıkıp apartmanda dolaşıyor. sonra benim kapımın önünde uyukluyor. kedime süt çıkarmıştım. sigara içmiştim içerisi sigara kokmasın diye pencereyi açtım. sonra televizyonda birşey olmadığını görünce biraz dışarı çıkayım dedim. geceleri dışarıda dolaşmayı severim. çünkü gece belki yan kesiciler, hırsızlar falan belki bana sataşırlar da macera olur diye. ama bugüne kadar hiçbirşey olmadı.demek ki türkiye çok güvenli bir yer.
Ne demessin hemde çok güvenilir dimi senin orda öyle bi baska yerlere gitsen görürsün bu ülkenin nasıl bir yer oldugunu

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Uyur gezerlik zor bir hastalık Allah korusun kendini camdan atan bile var

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Otur 0

Üst Alt