...uslanmaz :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
...uslanmaz :)
arkadşlar siyasi 2 ay yasaklı olarak cezamı cektım :) şimdi maxicep te siyasi bölümünün acılmasından yanayım acaba böyle bir ihtimal varmı yoksa hala susmaya devammı edelim

Ozan

Ozan

Admin
Siyaset tartışmaya yasak getirmedik, tabiki her zaman düşünceleri ifade etme özgürlüğünden yanayız ancak baktık ki siyaset yasak değil demedikçe, herkes savunduğu politik görüşün holiganlığını yapıyor, ülkeyi kendi kurtarmaya çalışıyor ; biz de siyaseti komple yasaklayarak bu sorunu çözdük baska türlü önüne geçemedigimiz gibi, gereksiz yere cezalar alınıyordu

Siyaset tamamen yasak ve hiçbir zaman tartışılmayacaktır.
Çünkü herkes, karşıt siyasi olgulara hakaret seviyesinde görüş bildiriyor.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tşk görüsler çogldıgı için yazma geregi duydum siyaset bölümü acılmasından yanayım çunku insanlar özgurce dilegetirmeli göruslerini Türkiyenin içine sürükledigi bu içler acısı donemin sorumlu kişleri görmeli hasabı sorulmalı laikligi tartışalım tartışalımki ögrenelim özgürlügü tartışalım tartışalımki insan gibi yaşamayalım yolsuslugu tartışaım askari maşşı tartışalım boş gezen ünvst mevzunlarını tartışalım biz bir aile olarak tartşalımki sesimizi duyuralım duyuralımki bazıları Türkiyede uyumayan ve bir gün herşeyin hesabını soracak olan birilerinin oldugunu anlasınlar.....

leiche

leiche

Emekli Yönetici
siyasi sosyal gurubunu aç
üye olmayanlar görmesin
davetiyeli olsun herkes giemesin
kimle tartışmak istiyorsan onu davet et :D

Salihyet

Salihyet

Üye
Açıkca söylüyorum, çok aşırıya kaçılıp hakaret boyutuna gelmediği sürece ben siyasete karşı değilim, fakat şöyle bi diyalogla örnekleyebilriim;
- MÜSLÜMANIM, İTİRAZIN VAR MI ?
*yok
- EN MODERN KİŞİ GİBİ YAŞIYORUM.. BANA GERİCİ DERSEN BUNUN HESABINI VERİRSİN..
*umarım bunu iyi anlarsınız..
- EĞER KARŞIT GÖRÜŞE SALDIRIP, HAKARET EDERSENİZ (Kendi başbakanının şerefine hakaret olabilir...) BU SİZİN ETİK OLAMAYACAĞNIZI VE KALE ALMAYACAĞIMI ANLARIM..
*bunu da yapmayacağınızı umuyorum..

ve yapılacak her hakaret , her ne kadar girip okumasamda çirkin, hakaret, kin ve nefret dolu yazılarınızı, her hareketiniz MaxiCep'e zarar vermektedir...

mservank

mservank

Üye
Adam gibi tartışıldığı , karşı tarafın savunduğu şeye hakaret ederken kendi savunduığu şeylere hakareti terbiyesizlik olarak görüyorsa siyaset olmasın.
Hiçbir zaman fikir özgürlüğünün kısıtlanmasındna yana değilim ama bazı şeyler haddini aşıyor artık.
Ben bu forumda doğru düzgün tartışma ortamı olacağını sanmıyorum o yüzden böyle olması çok daha iyi.

CEREN

CEREN

Üye
susmak zorunda kalıyoruz malesef
belkıde bolesı daha ii enazında yıpranma yok ceza yok;)

safakk

safakk

Üye
Adam gibi tartışıldığı , karşı tarafın savunduğu şeye hakaret ederken kendi savunduığu şeylere hakareti terbiyesizlik olarak görüyorsa siyaset olmasın.
Hiçbir zaman fikir özgürlüğünün kısıtlanmasındna yana değilim ama bazı şeyler haddini aşıyor artık.
Ben bu forumda doğru düzgün tartışma ortamı olacağını sanmıyorum o yüzden böyle olması çok daha iyi.
sonuna kadar katılıyorum eğer gerçekten tartışmayı karşılıklı düzgün bir şekilde hakaret etmeden konuşmayı bilseydik ne şimdi bu konuyu konuşurduk(acaba siyaset bölümü koysak hakaret içeren mesaj olur mu olmaz mı diye) ne de bu ülkede yanlışlıklar olurdu ne de o yanlışlıklar üzerine tartışmalar.....

Anıl Umut

Emekli Yönetici
şafak seni iyi bi siyasetçi gördüm:ehe
boşver kardeşim sen bunları :oke:
tartışılacak şey değil yok baykal böle dedi yok erdoğan şöle dedi hepsi aynı zaten türkiyenin yararına bi şey yaptıkları yok ya nese
dtp side akp side chp side batsın valla düzgün bi rejim sergileseydi iktidardaki partiler şimdi bizde abd gibi dünyaya kafa tutuyor olabilirdik bizim sözümüz geçerdi

Salihyet

Salihyet

Üye
Zaten problem ideoloji de değili, savunma şeklinde.. biz de savunuruz kılıç kalkan ama karşıdaki kişiyi rencide etmeden, hakaret etmeden.. yani ben böyle gördüm büyüklerimden ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Zaten problem ideoloji de değili, savunma şeklinde.. biz de savunuruz kılıç kalkan ama karşıdaki kişiyi rencide etmeden, hakaret etmeden.. yani ben böyle gördüm büyüklerimden ;)
:oke:

safakk

safakk

Üye
şafak seni iyi bi siyasetçi gördüm:ehe
boşver kardeşim sen bunları :oke:
tartışılacak şey değil yok baykal böle dedi yok erdoğan şöle dedi hepsi aynı zaten türkiyenin yararına bi şey yaptıkları yok ya nese
dtp side akp side chp side batsın valla düzgün bi rejim sergileseydi iktidardaki partiler şimdi bizde abd gibi dünyaya kafa tutuyor olabilirdik bizim sözümüz geçerdi
sorma abi bazen magazin mi izliyoruz siyaset tartışması mı izliyoruz anlayamıyorum okadar çok çekişiyorlar ki işlerini yapmıyorlar bir birlerine laf yetiştirmek için... aaah ah 15 senem kaldı benim başa gelmeme sabredin :islik:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
sorma abi bazen magazin mi izliyoruz siyaset tartışması mı izliyoruz anlayamıyorum okadar çok çekişiyorlar ki işlerini yapmıyorlar bir birlerine laf yetiştirmek için... aaah ah 15 senem kaldı benim başa gelmeme sabredin :islik:ehe

seni van_hoijdonk'un yanında p.tesi başlatalım :ehe bak 15 sene beklememe gerek yokmuş dersin :ehe

Partinin adı ; PataPataPon :ehe PPPParti :D

POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
kardeşler neyi paylaşamıyoruzki.
hepimiz kardeş kardeş yaşayalım işte.
zaten hepimiz birgün öleceğiz.
o zaman bu tartışmalar ne işe yarıyorki.
karşındakinin görüşünü değiştiremeyeceksin nasıl olsa.
küfür etmekle eline ne geçecek.
:)
ben artık böyle düşünüyorum.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
kardeşler neyi paylaşamıyoruzki.
hepimiz kardeş kardeş yaşayalım işte.
zaten hepimiz birgün öleceğiz.
o zaman bu tartışmalar ne işe yarıyorki.
karşındakinin görüşünü değiştiremeyeceksin nasıl olsa.
küfür etmekle eline ne geçecek.
:)
ben artık böyle düşünüyorum.
küfür etmiyozki zaten
güncel konuları tartışsak iyi olur dedik sadece:)

CK1991

CK1991

Üye
ya hiç bulaşmayın gidersiniz siyasi parti sitelerinde tatışırsınız.Hele bu dönemlerde hiç çekilmiyor siyaset tartışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt