Üsküdar Üniversitesinde Okuyan veya Tanıdığı Olanlar Bakabilir Mi


Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Malum tercihlerin son gününe yaklaştık . İstanbul Üsküdar Üniversitesi'nde okuyan veya okuyan tandığı olan varsa ingilizce yazılım mühendisliği hakkında bilgi verebilir mi lütfen . İnternetten bakıp yazmasın kimse lütfen bizzat gören veya dediğim gibi tanışı olan varsa yorum istiyorum . Kimi diyor "müthiş kaçırma" , kimi diyor "ben internetten baktım kıytırık bi' üniversite işte" ...
Ağzı olan konuşuyor bana bizzat orada okuyanların yorumu lazım . Teşekkürler .
Özelden telefon numarası yazarak da şahsi olarak görüşebiliriz bu arada
 

Benzer Konular

gericikoyluyobaz
Cevap
3
Görüntüleme
659
EroL
Cevap
7
Görüntüleme
1K
OnePartizan
Cevap
0
Görüntüleme
2K
OnePartizan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt